Udostępnij
Tweetnij

Apple pracuje nad zapewnieniem obsługi wielu kont na iPhone’ach i iPadach

iOS 15 i iPadOS 15 zobaczymy w czerwcu. Możliwe, że aktualizacja wprowadzi wiele kont. Apple już nad tym pracuje, co potwierdza nam patent firmy.

iOS 15 i iPadOS 15 to nadchodzące uaktualnienia Apple dla iPhone’ów i iPadów, które szykowane są na 2021 rok. Oficjalna zapowiedź odbędzie się zapewne w czerwcu na WWDC. Dziś już wiemy, że z listy wsparcia wypadnie kilka starszych modeli. Teraz pojawiają się przesłanki mówiące o tym, że być może pojawi się wiele kont użytkowników.

Obecnie iPhone czy iPad pozwala na korzystanie z urządzenia tylko z jednego konta. Na tabletach dla edukacji można używać wielu, ale w przypadku zwykłych urządzeń już nie. Tymczasem Apple pracuje nad taką funkcją. Sugeruje to patent powiązany z Secure Enclave, co odpowiada za bezpieczeństwo i prywatność danych poszczególnych użytkowników.

kiedy aktualizacja iOS 15 iPadOS 15 co nowego wiele kont użytkowników Apple

Wiele kont w iOS 15 czy iPadOS 15 to nic pewnego

Pamiętajmy, że powyższy patent jedynie pokazuje nam, że Apple chce wprowadzić wiele konto do iPhone’ów czy iPadów. Czy tak się jednak stanie już wraz z wydaniem aktualizacji iOS 15 oraz iPadOS 15, to przekonamy się z czasem. Może też być tak, że rozwiązanie najpierw trafi do tabletów z logo nadgryzionego jabłka. Natomiast do telefonów później.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij