Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.3 wprowadza ciekawą nowość dla asystentki Siri

iOS 14.3 to aktualizacja, która wprowadza trochę nowości. Jest też coś dla Siri. Asystentka może naśladować zwierzęta. Zobaczmy, jak to działa w iOS 14.3.

iOS 14.3 to większa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która wprowadza sporo nowości. Co jednak ciekawe, Apple część z nich przemilczało i przemyciło je po cichu. Tak jest na przykład z animowanymi okładkami w aplikacji Muzyka, ale nie tylko. Jedna ukryta nowość dotyczy asystentki Siri.

Siri wraz z aktualizacją iOS 14.3 może naśladować zwierzęta. Użytkownik iPhone’a może na przykład zapytać, jakie dźwięki wydaje dane zwierzę. Te następnie zostaną odtworzone. Ponadto będą wyświetlane ich zdjęcia oraz łącza do Wikipedii, gdzie będzie można uzyskać więcej szczegółowych informacji o konkretnych gatunkach.

Siri z iOS 14.3 nadal nie po polsku

Pamiętajmy jednak, że wspomniane pytania nadal nie mogą być zadawane po polsku. Siri wraz z aktualizacją iOS 14.3 nie nauczyła się rozpoznawać naszego języka. Tak więc musimy korzystać z angielskiego lub ewentualnie innych, które są wspierane. Na razie nie zanosi się na to, aby asystentka Apple w krótkim czasie miałaby zacząć rozpoznawać naszą mowę.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij