Udostępnij
Tweetnij

iPhone 12 i aparaty słuchowe sprawiają problemy. Poprawka w drodze

iPhone 12 sprawia nowe problemy. Tym razem są to aparaty słuchowe, które mają problem z dźwiękiem. Poprawka powinna nadejść wraz z iOS 14.2.1.

iPhone 12 to smartfony Apple, które okazują się nie być pozbawione wad. Niedawno wspominaliśmy ma o błędach z obsługą dotykiem na zablokowanym ekranie w modelu Mini. Teraz pojawiły się nowe problemy. Obejmują one aparaty słuchowe. Wygląda jednak na to, że zostaną rozwiązane z aktualizacją iOS 14.2.1.

Apple w oficjalnym artykule na stronach wsparcia wspomina, że wybrane aparaty słuchowe w połączeniu z telefonami iPhone 12 sprawiają problemy z dźwiękiem. Błąd ten dotyczy wszystkich czterech modeli. Objawia się to na różne sposoby. Może to być głośny szum statyczny lub też nieregularny, przerywany czy zniekształcony dźwięk.

Problemy z aparatami słuchowymi w iPhone 12 powinny zostać rozwiązane w iOS 14.2.1

Apple przekazało, że poprawka na te problemy zostanie udostępniona w niedługim czasie. Obecnie testowane jest większa aktualizacja z numerkiem 14.3. Jednak jej finalnej wersji spodziewamy się dopiero w przyszłym kwartale. Dlatego jest niemal pewnym, że wcześniej pojawi się patch iOS 14.2.1. Wniesie on rozwiązanie tego błędu, jak i pewnie jeszcze kilku innych.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij