Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia pierwszą betę iOS 14.3 (aktualizacja: nowości)

iOS 14.3 beta 1 już jest. Aktualizacja została udostępniona przez Apple deweloperom. Co nowego tu znajdziemy? Nowości z iOS 14.3 beta poznamy wkrótce.

Aktualizacja: iOS 14.3 beta 1 wprowadza trochę nowości. Wśród nich jest nowy silnik wyszukiwania czy wstępne wsparcie dla nadchodzących lokalizatorów AirTags. Więcej o zmianach w tej wersji nowego oprogramowania dla iPhone’ów przeczytacie w osobnym artykule. Finalna wersja tej aktualizacji powinna zostać udostępniona w przyszłym kwartale.

iOS 14.3 beta 1 Apple udostępniło niedługo po tym, jak poprzednia aktualizacja doczekała się wersji GM. Wśród nowości były nowe emoji. Ponadto została ona już oddana w ręce wszystkich użytkowników iPhone’ów. Testerzy jednak czekali na nowe oprogramowanie i oto ono. Na razie zostało udostępnione tylko deweloperom aplikacji.

iOS 14.3 beta to pierwsza, poglądowa wersja nowego oprogramowania. Co nowego tu znajdziemy? O tym przekonamy się wkrótce. Apple nie udostępnia na tym etapie szczegółowych wykazów zmian. Te muszą zostać znalezione przez testerów. W najbliższym czasie poznamy nowości, a tych tutaj z pewnością nie zabraknie.

Apple aktulizacja iOS 14.3 beta 1 co nowego nowości wykaz zmian nowe funkcje kiedy iPhone

Apple udostępni wkrótce iOS 14.3 beta 1 publicznym testerom z iPhone’ami

Na razie nowe, poglądowe oprogramowanie dostępne jest dla deweloperów. Jednak już niedługo iOS 14.3 beta 1 zostanie udostępnione w Apple Beta Software Program. Wtedy system będą mogli na iPhone’ach zainstalować publiczni testerzy. To kwestia najbliższych dni. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij