Udostępnij
Tweetnij

iPhone 12 i zwrotne ładowanie. Apple umieściło odpowiedni hardware

iPhone 12 nie oferuje funkcji, którą jest zwrotne ładowanie. Jednak w przyszłości może dostanie. Apple dodało w modelach iPhone 12 odpowiedni hardware.

iPhone 12 ma różne nowe rozwiązania z zakresu baterii, jak chociażby MagSafe. Apple znowu jednak zapomniało o funkcji, którą mają konkurencyjne telefony. To zwrotne ładowanie. Co jednak bardzo ciekawe, w dokumentacji udostępnionej przez FCC doszukano się ciekawej informacji. Ta pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Z informacji ujawnionych przez FCC wynika, że w smartfonach iPhone 12 Apple zaimplementowało odpowiedni hardware, który jest odpowiedzialny za zwrotne ładowanie. Tam czytamy, że taka funkcja może być wykorzystana do ładowania innych gadżetów, jak słuchawek bezprzewodowych. Czyżby gigant z Cupertino coś przed nami ukrywał?

Apple iPhone 12 kiedy zwrotne ładowanie odwrotne

iPhone 12 może dostać zwrotne ładowanie wraz z aktualizacją

Prawda jest taka, że zwrotne ładowanie w każdej chwili będzie mogło być dodane. iPhone 12 może dostać w przyszłości aktualizację oprogramowania, która włączy funkcję. Możliwe, że Apple po prostu nie zdążyło do premiery ukończyć nad nią prac i te na przykład kontynuowane są teraz. Na wyjaśnienie tej zagadki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij