Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 14.1 i iPadOS 14.1. Co nowego tu znajdziemy?

iOS 14.1 i iPadOS 14.1 to nowe aktualizacje. Jeśli zastanawiacie się, co nowego tu znajdziemy, to nowości są. Zobaczmy zmiany z iOS 14.1 i iPadOS 14.1.

iOS 14.1 i iPadOS 14.1 to pierwsze aktualizacje uzupełniające dla iPhone’ów i iPadów po dużej czternastce udostępnionej wcześniej we wrześniu. W międzyczasie trwają testy aktualizacji z numerami 14.2. Znajdziemy tu pewne nowości, choć nie ma ich zbyt wiele. Zobaczmy więc, co nowego Apple tu umieściło.

aktualizacja iOS 14.1 co nowego nowości wykaz zmian czy warto instalować iPadOS 14.1 Apple iPhone ipad

iOS 14.1 i iPadOS 14.1 – co nowego / wykaz nowości i zmiany

Uaktualnienie iOS 14.1 zawiera udoskonalenia i poprawki błędów dotyczące iPhone’a.
•       Dodaje obsługę odtwarzania i edycji 10‑bitowego wideo HDR w aplikacji Zdjęcia na iPhonie 8 i nowszych.
•       Rozwiązuje problem, przez który część widżetów, folderów i ikon na ekranie początkowym mogła być pomniejszona.
•       Usuwa problem, w wyniku którego przeciąganie widżetów na ekranie początkowym mogło usuwać aplikacje z folderów.
•       Naprawia problem, w wyniku którego aplikacja Mail mogła wysyłać niektóre wiadomości email przy użyciu niewłaściwego aliasu.
•       Usuwa problem, który mógł uniemożliwiać wyświetlanie informacji o regionie, z którego pochodzi połączenie przychodzące.
•       Naprawia problem, przez który użycie funkcji Zoom ekranu oraz kodu alfanumerycznego blokady mogło na niektórych urządzeniach powodować nakładanie przycisku połączenia alarmowego na pole wprowadzania tekstu (na zablokowanym ekranie).
•       Usuwa problem, który mógł sporadycznie uniemożliwiać części użytkowników pobieranie utworów i dodawanie ich do swojej biblioteki w widoku albumu lub playlisty.
•       Naprawia problem, przez który aplikacja Kalkulator mogła nie wyświetlać zer.
•       Usuwa problem, przez który po rozpoczęciu strumieniowania rozdzielczość wideo mogła być przez pewien czas obniżona.
•       Usuwa problem, w wyniku którego część użytkowników nie mogła skonfigurować Apple Watch członka rodziny.
•       Naprawia problem, który powodował wyświetlanie błędnych informacji na temat materiału obudowy Apple Watch w aplikacji Apple Watch.
•       Usuwa problem dotyczący aplikacji Pliki, przez który część dostawców usług w chmurze zarządzanych przez MDM mogła błędnie wyświetlać zawartość jako niedostępną.
•       Poprawia zgodność z bezprzewodowymi punktami dostępu Ubiquiti.

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem. iOS 14.1 i iPadOS 14.1 zainstalujecie udając się na iPhone’ach lub iPadach do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Oczywiście, będzie to możliwe po wcześniejszym nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij