Udostępnij
Tweetnij

iPhone 5c trafi w tym miesiącu do listy przestarzałych produktów Apple

iPhone 5c to starszy smartfon Apple. W tym roku dokona żywota. Znajdzie się na liście przestarzałych produktów. Co to oznacza dla telefonu iPhone 5c?

iPhone 5c to smartfon Apple, który debiutował w 2013 roku wraz z modelem 5s. Miał to być telefon, którym gigant z Cupertino miał walczyć na rynku tańszych urządzeń, o czym za chwilę. Tymczasem serwis źródłowy raportuje, że sprzęt trafi na listę przestarzałych produktów giganta z Cupertino. Wraz z MacBookiem Pro z połowy 2014 roku.

Lista przestarzałych produktów Apple zostanie zaktualizowana pod koniec tego miesiąca. iPhone 5c i MacBook Pro z połowy 2014 roku trafią na nią dokładnie 31 października. Firma już poinformowała o tym własnych pracowników. Dla właścicieli tych urządzeń oznacza, że nie będą one kwalifikowały się do napraw w Genius Bar czy autoryzowanych serwisach.

iPhone 5c Apple lista przestarzałych

iPhone 5c ie był najlepiej sprzedającym się telefonem Apple

iPhone 5c był w rzeczywistości przepakowaną piątką. Apple zmieniło aluminiową obudowę na plastikową. Dostępnych było kilka wariantów kolorystycznych. Sprzęt miał pomóc w walce z Androidem w nieco niższej półce cenowej. Jednak w rzeczywistości lepiej było wtedy kupić metalową piątkę. Dlatego urządzenie nie odniosło większego sukcesu.

iPhone 5c miał 4-calowy ekran Retina i procesor Apple A6, który był ostatnim nie 64-bitowym. Na pokładzie znalazł się także aparat 8 MP i bateria o pojemności 1510 mAh. Sprzęt otrzymywał aktualizacje kilka lat. Ostatnią wersją oprogramowania dla tego modelu był iOS 10.3.3 z 2017 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij