Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia ósmą betę iOS 14

iOS 14 beta 8 to jedna z ostatnich, poglądowych wersji nowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Prace nad nowym systemem dobiegają końca. Możliwe jednak, że w tym wydaniu pojawią się jeszcze jakieś nowości. Nawet jeśli tak, to w iOS 14 beta 8 takich widocznych gołym okiem zmian będzie mało.

iOS 14 beta 8 debiutuje po kilku dniach od udostępnienia przez Apple poprzedniego uaktualnienia. Jak dobrze wiemy, w tamtym wydaniu pojawiły się pewne widoczne gołym okiem zmiany. Czy takie nowości znajdziemy także w dzisiejszej, poglądowej aktualizacji dla iPhone’ów? Być może tak, ale o tym przekonamy się za chwilę.

iOS 14 beta 8 może i wprowadza jakieś nowości widoczne gołym okiem, tak raczej nie będzie ich zbyt wiele. Wynika to z faktu, że Apple już pomału będzie musiało finalizować prace nad nowym systemem operacyjnym. Po to, aby ten był pozbawiony jak największej ilości błędów przed premierą dla wszystkich użytkowników iPhone’ów. Wszak jest możliwe, że nowy software zostanie udostępniony jeszcze przed końcem tego miesiąca.

aktualizacja iOS 14 beta 8 Apple iPhone co nowego nowości zmiany

iOS 14 beta 8 to już końcówka testów nowej aktualizacji dla iPhone’ów

W niedługim czasie Apple udostępni deweloperom uaktualnienie iOS 14 GM. Będzie to już w zasadzie finalna wersja, którą potem otrzymają wszyscy użytkownicy telefonów z logo nadgryzionego jabłka. Wcześniej twórcy aplikacji dostaną kilka dni na sprawdzenie własnego oprogramowania pod kątem zgodności z nowym software. Potem nadejdzie czas na publiczną premierę iOS 14 dla wszystkich właścicieli iPhone’ów.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij