Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch 6 i iPad Air 4. Premiera 15 września (aktualizacja)

Apple Watch 6 i iPad Air 4 to nowe produkty firmy, których premiera ma odbyć się jeszcze dziś. Nastąpi to bez hucznej konferencji. Ta odbędzie się później i na niej zobaczymy telefony iPhone 12. Dzisiejsza zapowiedź Apple Watch 6 i iPada Air 4 ma odbyć się poprzez komunikaty prasowe udostępnione popołudniem.

Aktualizacja: Apple Watch 6 i iPad Air 4 zostaną pokazane 15 września. Dziś tylko odbyła się zapowiedź konferencji, która odbędzie się tego dnia. Event upłynie pod hasłem Time Flies. iPhone 12 i iPhone 12 Pro zostaną pokazane później.

Premiera Apple Watch 6 i tabletu iPad Air 4 odbędzie się jeszcze dziś? Takie informacje przekazał Jon Prosser, który w przeszłości dobrze typował daty premiery nowych produktów firmy z Cupertino. Według leakera gigant planuje zapowiedzieć wymienione wyżej nowości już popołudniem naszego czasu. Nie odbędzie się to jednak na specjalnej konferencji.

Wiemy, że producent szykuje na jesień wiele nowych produktów. Pod koniec września lub w października ma odbyć się konferencja, gdzie zostaną pokazane telefony iPhone 12 oraz lokalizatory AirTags. Te zobaczymy w trakcie wydarzenia online. Jednak część z nich ma zadebiutować wcześniej i dotyczy to właśnie smartwatchy Apple Watch 6 i tabletu iPad Air 4, które były obiektem wielu przecieków.

Apple premiera iPad Air 4 plotki przecieki wycieki kiedy premiera Touch ID pod ekranem kiedy Apple Watch 6

Premiera Apple Watch 6 i tabletu iPad Air 4 rzekomo za kilka godzin

Jeśli Prosser ma znowu pewne informacje odnośnie debiutu tych produktów, to premiera Apple Watch 6 i tabletu iPad Air 4 ma odbyć się już o godzinie 15:00 naszego czasu. Tak więc zobaczymy je już za kilka godzin. Coś rzeczywiście musi być na rzeczy, bo obecnie wiele zegarków series 5 jest niedostępnych. Informacje o nich znikają też z wybranych stron głównych producenta w różnych krajach. Tak więc już za chwilę przekonamy się, czy najnowsze przecieki okazały się być prawdziwe.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij