Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 beta 7 wprowadza tęczowe tapety dla dark mode

iOS 14 beta 7 to najnowsza, poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego wprowadza uaktualnienie, to pewne nowości są. Wśród nich mamy tęczowe tapety dla dark mode. Ponadto w wersji iOS 14 beta 7 wprowadzono pewne zmiany obejmujące bibliotekę aplikacji.

iOS 14 beta 7 Apple udostępniło wcześniej w tym tygodniu. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów? Choć program pilotażowy dobiega końca, tak pewne nowości są i wśród nich znajdziemy tęczowe tapety dla trybu dark mode. Są też inne zmiany. Rzućmy sobie na nie okiem.

iOS 14 beta 7 – co nowego / wykaz nowości

iOS 14 beta 7 wprowadza wspomniane tęczowe tapety dla dark mode. Znajdują się one w sekcji Fotosy i możecie je zobaczyć poniżej. Będą one jednak dostępne tylko wtedy, gdy włączony jest ciemny motyw. Następnie wśród nowości mamy zmiany obejmujące bibliotekę aplikacji. Tutaj Apple wprowadziło nowe nazwy dla kategorii. Są to Społeczności, Biurowe i finansowe, Narzędzia, Czytanie i informacje, Rozrywka, Kreatywność, Zakupy i jedzenie, Gry, Podróże, Zdrowie i sprawność oraz Inne. Jeśli testujecie wybrane aplikacje, to pojawi się także sekcja TestFlight.

iOS 14 beta 7 aktualizacja Apple iPhone co nowego nowości tęczowe tapety dark mode lista zmian iOS 14 beta 7 aktualizacja Apple iPhone co nowego nowości tęczowe tapety dark mode lista zmian

Ponadto w iOS 14 beta 7 naprawiono błąd z banerem dla słuchawek AirPods, który wyświetlał tekst. Bug ten usunięto. Tak więc nowości za wiele tu nie znajdziemy. Co nie dziwi, bo program pilotażowy pomału dobiega końca i obecnie Apple musi już skupiać się na optymalizowaniu oprogramowania. Po to, aby to było pozbawione jak największej ilości niedociągnięć przed publiczną premierą dla wszystkich użytkowników iPhone’ów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij