Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 13.7 i iPadOS 13.7

iOS 13.7 beta i iPadOS 13.7 beta to nowe wersje poglądowe oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, które udostępniło Apple. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego wprowadzają, to na wiele nowości nie ma co liczyć. To uzupełniające aktualizacje. Zostaną wydane jeszcze przed uaktualnieniami iOS 14 i iPadOS 14.

Aktualizacja: Apple udostępniło finalne wersje iOS 13.7 i iPadOS 13.7. Uaktualnienia są dostępne już dla wszystkich. Można je pobrać udając się do Ustawień, Ogólnych i Uaktualnień.

iOS 13.7 beta i iPadOS 13.7 beta zostały udostępnione przez Apple niespodziewanie wieczorem. To nowe wersje oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, które zostaną wydane jeszcze wersjami z numerkami 14. Co nowego tu znajdziemy? Niewiele, bo to pomniejsze aktualizacje, które nie wprowadzą licznych nowości. W celu pobrania aktualizacji będzie konieczne nawiązanie połączenia z Wi-Fi.

Co nowego w iOS 13.7 beta i iPadOS 13.7 beta

Najważniejszą nowością z systemów iOS 13.7 beta i iPadOS 13.7 beta są nowe opcje powiadamiania o narażeniu na chorobę COVID-19. Użytkownicy mogą aktywować powiadomienia o ekspozycji na koronawirusa bez potrzeby pobierania dodatkowego oprogramowania w postaci specjalnych aplikacji. Wtedy uzyska się informacje o dostępności takiego software w danym kraju. W Polsce jest to oczywiście ProteGO Safe.

iOS 13.7 beta iPadOS 13.7 beta aktualizacja co nowego nowości wykaz zmian Apple iPhone iPad

Funkcja wymaga telefonu, a więc dotyczy tylko iOS 13.7. W przypadku bety iPadOS 13.7 skupiono się na optymalizacjach i poprawkach błędów. Te oczywiście znajdą się także w uaktualnieniu dla iPhone’ów. Spodziewajmy się, że finalne aktualizacje zostaną udostępnione w przyszłym miesiącu. Jeszcze przed wydaniem dużych wersji z numerem 14.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij