Udostępnij
Tweetnij

watchOS 7 beta dla Apple Watch dostępny dla wszystkich

watchOS 7 beta dla smartwatchy Apple Watch jest już dostępny publicznie. Na nowe oprogramowanie trochę musieliśmy poczekać. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak zainstalować watchOS 7 beta, to jest to proste. W tym celu potrzebujecie tylko specjalny profil, który uzyskacie po zapisaniu się do testów.

watchOS 7 beta dla zegarków Apple Watch to poglądowe oprogramowanie, na którego publiczną dostępność producent kazał czekać nam najdłużej. Teraz udostępniono software i może go pobrać każdy zainteresowany użytkownik zgodnego smartwatcha. Zobaczmy więc, jak zainstalować betę. Nie jest to trudne.

Jak zainstalować watchOS 7 beta na Apple Watch

Chcąc zainstalować watchOS 7 beta na zegarku Apple Watch należy pobrać specjalny profil na iPhone’a. Dostępny on jest na stronie programu pilotażowego (link), gdzie należy zapisać się do testów. Następnie profil ten instalujemy na telefonie. Aktualizacja zostanie później dostarczona na smartwatcha automatycznie.

jak zainstalować watchOS 7 beta na Apple Watch czy warto opinie problemy błędy

W przypadku watchOS 7 beta trzeba jedną rzecz mieć na uwadze. Instalacja poglądowej wersji oprogramowania uniemożliwia cofnięcie się do tej stabilnej, co z pewnością warto mieć na uwadze. Testowy software może jeszcze mieć niedociągnięcia i błędy. Dlatego instalację bety warto rozważyć. Finalna wersja oprogramowania będzie dostępna na jesień. Zgodne smartwatche to Apple Watch series 3 i nowsze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij