Udostępnij
Tweetnij

Co nowego w drugiej becie systemu iOS 14?

iOS 14 beta 2 Apple udostępniło deweloperom wczoraj. Jak można było się domyślić, pojawiają się pewne nowości i zmiany. Obejmują one różne obszary oprogramowania. Zobaczmy więc, co nowego wprowadza iOS 14 beta 2 na iPhone’ach. Część z tych modyfikacji jest czysto kosmetycznych, a inne to poprawki błędów.

iOS 14 beta 2 deweloperzy aplikacji otrzymali wczoraj wieczorem. To aktualizacja, w której pojawiają się nowości i pewne zmiany. Na tym etapie można jeszcze się ich spodziewać. Zobaczmy więc, co nowego Apple wprowadziło w drugiej, poglądowej wersji oprogramowania dla iPhone’ów.

Co nowego w iOS 14 beta 2 – wykaz nowości i zmian

W iOS 14 beta 2 pojawiają się zmiany w centrum sterowania. Wśród nowości są nieco zmodyfikowane ikonki ulubionych akcesoriów z HomeKit. Jest też informacja o tym, gdy jakaś aplikacja używała dostępu do mikrofonu. Następnie mamy nowe ikonki Kalendarza i Zegara. W tej drugiej zmodyfikowano wskazówki względem pierwszej bety.

aktualizacja iOS 14 beta 2 kiedy publiczna Apple iPhone nowości co nowego czy warto instalować nowości wykaz zmian aktualizacja iOS 14 beta 2 kiedy publiczna Apple iPhone nowości co nowego czy warto instalować nowości wykaz zmian aktualizacja iOS 14 beta 2 kiedy publiczna Apple iPhone nowości co nowego czy warto instalować nowości wykaz zmian aktualizacja iOS 14 beta 2 kiedy publiczna Apple iPhone nowości co nowego czy warto instalować nowości wykaz zmian

iOS 14 beta 2 rozwiązuje też błąd w widżecie pogody, gdzie pojawiała się informacje o Cupertino, a nie bieżącej lokalizacji. Następnie mamy nowy widżet dla aplikacji Pliki czy przeprojektowane ikonki na listach przypomnień. Jest też nowa ikona dla chmury rodzinnej w ustawieniach konta.

aktualizacja iOS 14 beta 2 kiedy publiczna Apple iPhone nowości co nowego czy warto instalować nowości wykaz zmian aktualizacja iOS 14 beta 2 kiedy publiczna Apple iPhone nowości co nowego czy warto instalować nowości wykaz zmian

Ponadto w iOS 14 beta 2 wprowadzono nowe ikonki w sekcji Telefon w ustawieniach. Są też inne pomniejsze nowości. Nie zabrakło także poprawek różnych błędów. Jak chociażby znanym części z was z LTE z Orange. Druga edycja poglądowa dla deweloperów ma być szansą tą pierwszą dla wszystkich użytkowników iPhone’ów. Apple może udostępnić ją już na dniach.

aktualizacja iOS 14 beta 2 kiedy publiczna Apple iPhone nowości co nowego czy warto instalować nowości wykaz zmian

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij