Udostępnij
Tweetnij

iPhone 12 może rzeczywiście zadebiutować później. Są kolejne opóźnienia

iPhone 12 Pro i Phone 12 to cztery nowe smartfony Apple, które mamy zobaczyć w 2020 roku. Ich składanie powinno normalnie rozpocząć się w sierpniu. Po to, aby było gotowe do premiery na wrzesień. Tymczasem dowiadujemy się o kolejnych opóźnieniach. Te zakładają, że masowa produkcja może ruszyć nawet w październiku.

iPhone 12 i iPhone 12 Pro są obiektem przecieków od dawna. Wiemy, że Apple w wyniku ograniczeń spowodowanych pandemią miał liczne opóźnienia na etapie projektowania nowych modeli, w tym etapu EVT. Już wcześniej mówiono o tym, że masowa produkcja ma być opóźniona. Wygląda na, że składanie nowych telefonów rozpocznie się później i zdaje się to potwierdzać nowy raport serwisu źródłowego.

Apple robiło co w jego mocy, aby podgonić stracony czas. Jednak nie był to proste. Teoretycznie wszystko powinno być już dopięte na ostatni guzik. Po to, aby mogło rozpocząć się składanie smartfonów iPhone 12. Tymczasem jeszcze teraz pozostało do przeprowadzenia sporo testów. To wszystko sprawia, że masowa produkcja może zostać opóźniona od kilku tygodni do nawet dwóch miesięcy.

składanie Apple iPhone 12 Pro Max cena rendery design plotki przecieki wycieki kiedy premiera wygląd 5G pamięć na dane 128 GB

Składanie modeli iPhone 12 może zacząć się nawet na początku października

Finalny proces produkcyjny przy najgorszym scenariuszu mógłby się zacząć nawet dopiero na początku października. Jest jednak możliwe, że aż tak dużych opóźnień nie będzie. iPhone 12 to dla Apple najważniejszy w tym roku produkt sprzętowy. Firma dokłada starań, aby nowe telefony były gotowe na czas. Jednak pewnych etapów nie da się przeskoczyć. Trudno też powiedzieć, jak początkowo będzie wyglądała sytuacja z dostępnością.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: Nikkei

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij