Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.4.7 dostępny na te iPhone’y i iPady, które nie dostały iOS 13

iOS 12.4.7 to aktualizacja, którą Apple udostępniło na urządzenia bez iOS 13. To oznacza, że uaktualnienie jest dla użytkowników modeli iPhone 6, 6 Plus, 5s oraz starszych iPadów. To mała aktualizacja z poprawkami błędów. Na nowości nie ma co tu liczyć. Jednak Apple cały czas pamięta o właścicielach tych sprzętów.

iOS 12.4.7 zostało udostępnione wraz z aktualizacją z numerkiem 13.5. Apple postanowiło uaktualnić także te urządzenia, które nie załapały się na aktualne oprogramowanie w zeszłym roku. Tak więc jest to update przeznaczony dla modeli iPhone 6,6 Plus, SE (pierwszej generacji) i iPady Air, mini 2. i 3. generacji oraz iPoda touch 6. generacji.

iOS 12.4.7 na starsze iPhone’y i iPady to tylko poprawki błędów

Aktualizacja iOS 12.4.7 to pomniejsze uaktualnienie oprogramowania. Nie ma tu nowych funkcji. Apple po prostu postanowiło na starszych urządzeniach wprowadzić rozwiązania znalezionych błędów, w tym związanych z bezpieczeństwem. Pamiętajmy, że poprawki związane z zabezpieczeniami Apple omawia na tej stronie.

Chcąc pobrać nową aktualizację na iPhone’ach lub iPadach trzeba udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Tam po chwili pojawi się informacja o nowym oprogramowaniu. Można je będzie pobrać tylko po nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi. Pobranie z użyciem danych komórkowych nie jest możliwe.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij