Udostępnij
Tweetnij

Apple planuje udostępnić sesje z WWDC 2020 nagrywane iPhone’ami

iOS 14 zobaczymy już na WWDC 2020, które odbędzie się w czerwcu. Co ciekawe, sesje dla deweloperów Apple planuje nagrywać iPhone’ami. Tak więc będą one rejestrowane bez użycia profesjonalnych urządzeń. Oczywiście, dotyczy to tylko sesji, a nie keynote, gdzie zobaczymy iOS 14. Tu Apple sięgnie po inny sprzęt.

iOS 14 to nowy system dla iPhone’ów, który Apple zaprezentuje w przyszłym miesiącu na WWDC 2020. Konferencja rozpocznie się 22 czerwca. Tego dnia odbędzie się keynote, gdzie firma pochwali się nowym oprogramowaniem. Możliwe jest, że zobaczymy też jakiś nowy sprzęt. Tymczasem dowiadujemy się, że sesje będą nagrywane telefonami.

Apple chce rejestrować sesje dla deweloperów z użyciem iPhone’ów 11. Firma uważa, że smartfony mają na tyle dobre kamery, że można je z powodzeniem wykorzystać do nagrywania takich materiałów. Możemy się domyślać, że to się uda. Jednak w przypadku keynote otwierającego WWDC 2020, gdzie zostanie zaprezentowane iOS 14, będzie inaczej.

Apple sesje WWDC 2020 kiedy zapowiedź iOS 14 macOS 10.16 watchOS 7 iPhone

Apple nagra iPhone’ami sesje z iOS 14, ale nie keynote otwierający WWDC 2020

W trakcie keynote, który otworzy całe tegoroczne WWDC 2020, Apple sięgnie po bardziej profesjonalny sprzęt. Będą to już zwykłe kamery do przechwytywania obrazu na żywo. Tegoroczna konferencja będzie miała inny charakter niż przed laty. Odbędzie się bez udziału publiczności i deweloperów. Wszystko będzie realizowane w formie online.

iOS 14 nie jest jedynym nowym systemem operacyjnym, którego prezentacji spodziewamy się w trakcie WWDC 2020. Zobaczymy również macOS 10.16 dla komputerów Mac, watchOS 7 dla Apple Watchy oraz tvOS 14. Możliwe, że firma pochwali się także jakimś nowym sprzętem. O tym jednak przekonamy się dopiero za ponad miesiąc.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij