Udostępnij
Tweetnij

Apple w tańszych iPhone’ach 12 nie umieści ważnej technologii 5G

iPhone 12 5G to nadchodzący smartfon Apple, który będzie taszy od modeli Pro. Będą to dwa telefony z ekranami o różnych rozmiarach. Ich cena ma być dużo niższa względem modeli Pro. Jednak iPhone 12 5G może zostać pozbawiony wsparcia dla technologii mmWave. W zamian pojawi się tylko obsługa tańszego Sub-6-GHz.

iPhone 12 5G zadebiutuje wraz z modelami Pro we wrześniu lub później w tym roku. Wiemy, że cena najmniejszego ze smartfonów ma być atrakcyjna i wyniesie 649 dolarów w przypadku wariantu z 5,4 GHz. Apple będzie musiało jednak szukać oszczędności i tutaj będą one dotyczyć łączności z sieciami komórkowymi nowej generacji. Wsparcia dla mmWave może nie być i możliwe, że będzie to tylko Sub-6 GHz.

iPhone 12 5G jeśli otrzyma tylko obsługę Sub 6-GHz, to w takich Stanach Zjednoczonych zapewni możliwość ściągania danych tylko z prędkością kilkuset megabajtów na sekundę. W przypadku mmWave można liczyć na transfery przekraczające 1 Gbps. Te jednak będą zarezerwowane tylko dla modeli Pro.

Apple iPhone 12 5G cena sub-6 GhzmmWave plotki przecieki wycieki kiedy premiera

iPhone 12 5G to smartfon Apple, który odniesie wielki sukces

Domyślamy się, że iPhone 12 5G to smartfon, który będzie naprawdę dobrze się sprzedawać. Model XR czy podstawowa jedenastka to najlepiej sprzedające się telefony w ostatnim czasie. W przypadku nadchodzących smartfonów Apple powinno by podobnie. Jest jednak możliwe, że ich premiera nie odbędzie się nie we wrześniu, a dopiero w październiku.

Przeczytaj także: HomePod – triki i wskazówki, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij