Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.4.5 beta dostępny dla wszystkich użytkowników iPhone’ów

iOS 13.4.5 beta początkowo udostępniono deweloperom. Teraz Apple zdecydowało się oddanie oprogramowania w ręce publicznych testerów. Chętni właściciele iPhone’ów mogą już pobierać iOS 13.4.5 beta i je testować. Jednak nowości tutaj za wiele nie będzie. Apple skupiło się na poprawkach błędów i udoskonaleniach.

iOS 13.4.5 beta Apple udostępniło deweloperom pod koniec marca. Teraz otrzymali one drugie wersje poglądowe oprogramowania i przy okazji software oddano w ręce publicznych testerów. Wszyscy chętni użytkownicy iPhone’ów mogą już instalować nowy system. Choć pewnie niewielu to zrobi.

iOS 13.4.5 beta nie wnosi większych nowości. Wynika to z faktu, że Apple nowe funkcje chce zachować już do momentu udostępnienia czternastej wersji oprogramowania, której zapowiedź odbędzie się w czerwcu. W tym aktualnym skupiono się na poprawkach znalezionych błędów i udoskonaleniach mających podnieść niezawodność i stabilność systemu dla iPhone’ów. Na nowe opcje poczekamy.

aktualizacja iOS 13.4.5 beta Apple iPhone co nowego nowości czy warto instalować opinie

iOS 13.4.5 beta dla wszystkich użytkowników iPhone’ów

Jeśli chcecie wypróbować najnowszą wersję oprogramowania na własnym telefonie, to już możecie to zrobić. Wystarczy tylko zapisać się do Apple Beta Software Program i rozpocząć testowanie. Prawdopodobnie finalna wersja iOS 134.5 zostanie udostępniona tuż po keynote otwierającym WWDC 2020, czyli na początku czerwca. Choć nie można wykluczyć, że nastąpi to jeszcze w maju.

Przeczytaj także: AirPods- triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij