Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 13.4.1 i iPadOS 13.4.1

iOS 13.4.1 to najnowsza aktualizacja dla iPhone’ów, którą przed chwilą udostępniło Apple. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego tu znajdziemy, to niewiele. Nowości w iOS 13.4.1 nie ma, bo nie jest to aktualizacja funkcyjna. Apple skupiło się na usunięciu błędów, które dotyczą na przykład Bluetooth czy FaceTime.

IOS 13.4.1 to najnowsza aktualizacja dla iPhone’ów, która zgodnie z przypuszczeniami, została udostępniona dla wszystkich użytkowników. Apple znalazło pewne błędy, które trzeba było usunąć. Nowości w postaci nowych funkcji tu nie ma. Poniżej oficjalny wykaz zmian.

Aktualizacja iOS 13.4.1 co nowego lista zmian nowości opinie czy warto instalować Apple iPhone iPadOS 13.4.1

iOS 13.4.1 – co nowego

System iOS 13.4.1 zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a.

  • Rozwiązuje problem, w wyniku którego osoby używające systemu iOS 13.4 nie mogły łączyć się przez FaceTime z osobami używającymi systemu iOS 9.3.6 lub starszego albo OS X El Capitan 10.11.6 lub starszego.
  • Usuwa problem z aplikacją Ustawienia, który mógł uniemożliwiać wybieranie Bluetooth w menu szybkich czynności na ekranie początkowym.

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach lub obszarach. Informacje o poprawkach związanych z zabezpieczeniami znajdziecie na tej stronie.

Jak nietrudno zauważyć, iOS 13.4.1 to pomniejsza aktualizacja dla iPhone’ów. Pobierzecie ją udając się na telefonie do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Po chwili powinna pojawić się nowa wersja oprogramowania do pobrania. Jej instalacja będzie wymagała ponownego uruchomienia urządzenia. W przypadku iPadów jest to aktualizacja iPadOS 13.4.1.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij