Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.4 i macOS 10.15.4 mają dziwny błąd w Safari

iOS 13.4 i macOS 10.15.4 to aktualizacje, które Apple udostępniło w tym tygodniu. Co jednak ciekawe, w tych systemach w Safari jest ciekawy błąd. Związany on jest z symbolem „+”, który jest automatycznie usuwany przez wyszukiwarkę. Rozpoczęcie procesu szukania w przeglądarce Safari po prostu go podmienia.

iOS 13.4 i macOS 10.15.4 są już dostępne. Apple zwolniło nowe aktualizacje kilka dni temu. Przy okazji w przeglądarce Safari z tych dwóch systemów operacyjnych pojawił się błąd. Powiązany on jest z symbolem „+”, którego w aplikacji nie można prawidłowo wyszukać. Zobaczmy, jak to dokładnie wygląda.

Jeśli w Safari z iOS 13.4 lub macOS 10.15.4 wpiszecie frazę z symbolem +, na przykład Disney+, to zostanie ona usunięta i pominięta w wyszukiwaniu. Widzicie to na załączonych poniżej zrzutach ekranowych. Możecie sprawdzić także na własnym urządzeniu. W rzeczywistości nie pozostaje tu jednak puste pole.

iOS 13.4 macOS 10.15.4 aktualizacja Apple błąd Safari wyszukiwanie

Błąd Safari z iOS 13.4 i macOS 10.15.4 powoduje zastąpienie plusa spacją

Okazuje się, że plusik nie jest po prostu kasowany. Opisany błąd z Safari powoduje, że w iOS 13.4 oraz macOS 10.15.4 zastępowany jest on przez spację. Zapewne zostanie to poprawione wraz z kolejną, tym razem już mniejszą aktualizacją oprogramowania. Nie wiadomo, kiedy to jednak nastąpi.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij