Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 12.4.6 na starsze urządzenia

iOS 12.4.6 to nowa aktualizacja, którą Apple udostępniło użytkownikom telefonów iPhone 5s, iPhone 6 oraz starszych iPadów. To urządzenia, które nie dostały trzynastej wersji oprogramowania. Aktualizacja iOS 12.4.6 zawiera jedynie poprawki błędów. Nowości w postaci nowych funkcji tutaj nie znajdziemy.

iOS 12.4.6 to nowa aktualizacja, która Apple udostępniła użytkownikom tych urządzeń, które nie dostały w zeszłym roku trzynastej wersji oprogramowaniai tym samym wersji 13.4. Są to iPhone 5s, iPhone 6, 6 Plus oraz starsze modele iPadów. Poniżej znajdziecie oficjalny wykaz zmian. Jest on bardzo krótki.

Aktualizacja iOS 12.4.6 – co nowego

OS 12.4.6 zawiera ważne poprawki zabezpieczeń systemu i jest zalecany dla wszystkich użytkowników. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach lub obszarach. Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

Jak nietrudno zauważyć, jest to pomniejsza aktualizacja, która zawiera tylko poprawki pewnych błędów, w tym związanych z zabezpieczeniami. Użytkownicy modeli iPhone 5s oraz 6 i 6s Plus mogą pobrać nowy update udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Oczywiście, pamiętając przy tym, że jest wymagane połączenie z siecią Wi-Fi. Aktualizacja waży kilkadziesiąt megabajtów.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij