Udostępnij
Tweetnij

Apple w przyszłym tygodniu udostępni iOS 13.4

iOS 13.4 i iPadOS 13.4 to nowe aktualizacje dla iPhone’ów i iPadów, które Apple udostępni w przyszłym tygodniu. Nastąpi to 24 marca, co gigant dziś potwierdził. Nastąpiło to przy okazji podania informacji o dodaniu wsparcia w iPadOS 13.4 wsparcia dla gładzików. Jak dobrze wiemy, przygotowaną taką klawiaturę.

iOS 13.4 i iPadOS 13.4 są już blisko. Apple ogłosiło, że aktualizacja oprogramowania zostanie udostępniona dokładnie w dniu 24 marca. Tam zostanie dodana obsługa gładzików w iPadach. Gigant przygotował klawiaturę Magic Keyboard, w której dodano taki element. Informacje na ten temat pojawiały się już zresztą wcześniej.

iOS 13.4 i iPadOS 13.4 wprowadzą więcej nowości

Wiemy, że Apple przygotowało trochę nowości, które wniosą aktualizacje do iOS 13.4 dla iPhone’ów i iPadOS 13.4 dla iPadów. Wśród nich są nowe Memoji, funkcja CarKey czy możliwość odtwarzania oprogramowania bez potrzeby podłączania urządzenia do komputera poprzez kabel. Taka opcja istnieje w Macach od lat. Teraz nadszedł czas na dodanie jej dla iUrządzeń.

iPadOS 13.4 Aktualizacja iOS 13.4 beta 1 co nowego nowości nowe funkcje Memoji kiedy Apple iPhone

W rzeczywistości tych nowości będzie jeszcze więcej. Wraz z iOS 13.4 oraz iPadOS 13.4 pojawią się także aktualizacje dla innych urządzeń. Wtedy też zobaczymy uaktualnienia do macOS 10.15.4, watchOS 6.2 i tvOS 13.4. Spodziewajmy się, że zostaną one udostępnione w godzinach wieczornych naszego czasu.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij