Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.4 beta – kiedy Apple udostępni to uaktualnienie dla iPhone’ów?

iOS 13.4 beta będzie kolejną, poglądową wersją oprogramowania Apple. Spodziewamy się, że w tej wersji pojawi się wsparcie dla modelu iPhone 9, czyli „SE 2”. Pytanie jednak: kiedy Apple udostępni iOS 13.4 beta 1? Tego na razie nie wiadomo, ale mamy pewne przypuszczenia. Możliwe, że na aktualizację trochę poczekamy.

iOS 13.4 beta zostanie wkrótce udostępnione dla deweloperów aplikacji. To oni będą mogli w pierwszej kolejności wypróbować nowe oprogramowanie. Potem pojawi się także w Apple Beta Software Program, gdzie udział w testach będą mogli brać wszyscy użytkownicy iPhone’ów. Kiedy spodziewać się tej poglądowej edycji systemu?

iOS 13.4 beta może zostać udostępnione w zasadzie w dowolnej chwili. Trudno jednak powiedzieć, czy Apple rzeczywiście będzie chciało rozpocząć testy jeszcze przed zakończeniem roku. Możliwe, że dopiero w styczniu, jak to było w przypadku aktualizacji z numerem 12.2. Tam dodano wsparcie dla nowych urządzeń i spodziewamy się, że w przypadku tej nadchodzącej będzie podobnie.

iOS 13.4 beta powinien wprowadzić wsparcie dla modelu iPhone 9, czyli „SE 2”

Domyślamy się, że iOS 13.4 beta będzie już zawierać wsparcie dla telefonu iPhone 9, bo pod taką nazwą ma rzekomo trafić na rynek dotychczas nazywany model „SE 2„. Czy tak będzie, to przekonamy się z czasem. Oczywiście, spodziewajmy się także innych nowości.

Przed iOS 13.4 czeka nas zapewne co najmniej jedna pomniejsza aktualizacja. Będzie to wydanie z numerkiem 13.3.1, które Apple w zasadzie już potwierdziło. W limitach komunikacyjnych doszukano się błędu. Wiemy, że problemy zostaną rozwiązane wraz z nadchodzącym uaktualnieniem.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij