Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.4.4 dla modeli iPhone 5s i 6 do pobrania

iOS 12.4.4 to pomniejsza aktualizacja, którą Apple udostępniło użytkownikom modeli iPhone 5s i iPhone 6. Uaktualnienie dostępne jest także na inne starsze urządzenia, które nie dostały we wrześniu iOS 13. To mała aktualizacja, która wprowadza poprawki bezpieczeństwa. Tym bardziej warto ją zainstalować.

iPhone 5s i iPhone 6 to smartfony sprzed kilku lat, których teoretycznie Apple już nie wspiera. Tymczasem udostępniono im aktualizację do iOS 12.4.4. Nastąpiło to niedługo po tym, jak wydano poprawkę z numerem 13.3. To małe uaktualnienie, które nie wprowadza nowości. Jego wykaz zmian jest bardzo krótki. Widzicie go poniżej.

iOS 12.4.4 – wykaz zmian

Uaktualnienie iOS 12.4.4 dostarcza ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: https://support.apple.com/kb/HT201222

iOS 12.4.4 aktulizacja dla Apple iPhone 5s iPhone 6 iPad Air co nowego nowości opinie czy warto instalować

iPhone 5s i 6 to telefony, które nie dostały aktualizacji do iOS 13. Stąd Apple chcąc załatać w tych modelach znalezione błędy musiało udostępnić kolejne uaktualnienie dla systemu z numerkiem 12. To samo dotyczy tabletów iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3 oraz iPoda touch 6. generacji. One również otrzymały taką aktualizację. Update waży około 50 megabajtów i pobierzecie go udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij