Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.2.1 dostępny, ale tym razem to nie aktualizacja dla iPhone’ów

iOS 13.2.1 to najnowsza aktualizacja, którą udostępniło Apple. Nie jest to jednak nowe uaktualnienie dla iPhone’ów, a głośnika HomePod. Usunięto w niej błędy, które pojawiły się przy okazji wydania iOS 13.2. Objawiały się one możliwym ucegleniem sprzętu. W nowej wersji oprogramowania problemy te rozwiązano.

iOS 13.2.1 to nowa aktualizacja dla głośnika HomePod. W przypadku iPhone’ów najnowszym pozostaje uaktualnienie sprzed kilku dni. Apple rozwiązało problemy, które pojawiły się w przypadku premiery aktualizacji wydanej w tym tygodniu. Objawiały się one możliwością uceglenia urządzenia. Oficjalny wykaz zmian znajdziecie poniżej.

iOS 13.2.1 – co nowego

System iOS 13.2.1 wprowadza obsługę nowych funkcji HomePoda:

  • Przełączanie odtwarzania muzyki lub podcastów albo połączeń telefonicznych z iPhone’a na HomePoda przez zbliżenie obu urządzeń do siebie
  • Dodawanie muzyki do scen HomeKit
  • Odtwarzanie wysokiej jakości relaksujących ścieżek dźwiękowych dzięki funkcji Dźwięki otoczenia
  • Ustawianie zegara usypiania po włączeniu odtwarzania muzyki lub dźwięków otoczenia

iOS 13.2.1 co nowego Apple iPhone aktualizacja jak zainstalować opinie HomePod

HomePod wraz z aktualizacją iOS 13.2.1 dostał nowe funkcje, które z pewnością są warte uwagi. Samo przełączanie muzyki z iPhone’a na głośnik jest bardzo wygodne. W tym celu wystarczy tylko zbliżyć telefon do głośnika. Pojawia się także zapowiadane już wcześniej Ambient Sounds. Uaktualnienie można pobrać bezpośrednio w aplikacji Dom.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij