Udostępnij
Tweetnij

macOS Catalina 10.15.1 wprowadza nowe emoji z iOS 13.2

macOS Catalina 10.15.1 to nadchodząca aktualizacja dla komputerów Mac, którą w wersji beta udostępniło Apple. Zawiera ona nowe emoji z Unicode 12, które wcześniej pojawiły się w becie iOS 13.2. Pojawia się kilkadziesiąt zupełnie nowych emotek. Ponadto Apple do wybranych z istniejących emoji dodało nowe opcje.

macOS Catalina 10.15.1 będzie pierwszą aktualizacją dla nowego systemu Apple, który udostępniono na komputery Mac kilka dni temu. Wśród nowości w tej wersji mamy nowe emoji, które pojawiły się w iOS 13.2, a dokładniej w drugiej becie. Teraz zdecydowano się na dodanie tych emotek również do oprogramowania dla Maców.

macOS Catalina 10.15.1 zawiera nowe emoji z aktualizacji Unicode 12. Pojawia się kilkadziesiąt zupełnie nowych emotek. Nie zabrakło także nowych opcji dla wybranych z dotychczasowych obrazków. Oczywiście, nowe uaktualnienia Apple wprowadzą też inne nowości.

iOS 13.2 beta macOS catalina 10.15.1 co nowego nowe emoji Apple

macOS Catalina 10.15.1 i iOS 13.2 wprowadzą nie tylko nowe emoji

O nowościach z iOS 13.2 nie będziemy wam tutaj wspominać, bo informacje na ten temat znajdziecie chociażby w tym artykule. Jednak w przypadku macOS 10.15.1 o nich należy wspomnieć. Aktualizacja wprowadza wsparcie dla eGPU opartych na AMD Navi RDNA. Pojawią się także nowe opcje dla Siri związane z prywatnością, gdzie użytkownik będzie mógł zdecydować, czy chce udostępniać swoje nagrania. Są też pewnie zmiany w aplikacji Zdjęcia, które obejmują filtrowanie.

Premiera finalnych wersji iOS 13.2 i macOS 10.15.1 nie odbędzie się na dniach. Ten drugi system dopiero co udostępniono w wersji beta, a pierwszy jakiś czas temu. Domyślamy się, że program pilotażowy potrwa kilka tygodni. Dlatego uaktualnień spodziewajmy się najwcześniej w listopadzie.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij