Udostępnij
Tweetnij

Apple uruchamia program naprawy iPhone’ów 6s i 6s Plus

iPhone 6s i iPhone 6s Plus to smartfony sprzed kilku lat, w których Apple zidentyfikowało usterkę. Uruchomiono program naprawy, w ramach którego bezpłatnie będzie wymieniany komponent. Problem dotyczy telefonów wyprodukowanych w niedawnym czasie, które sprzedano od października 2018 do sierpnia 2019 roku.

iPhone 6s i iPhone 6s Plus zostały objęte nową akcją serwisową Apple. Firma z Cupertino uruchomiła kolejny program naprawy, który ma na celu dokonanie bezpłatnych napraw w tych egzemplarzach telefonów, które mają problem z poprawnym uruchamianiem się. Usterka będzie usuwana za darmo, ale dotyczy niewielkiej ilości telefonów. Zobaczmy, kto dokładnie kwalifikuje się do programu.

Apple wyjaśnia, że usterka występuje tylko w telefonach, które sprzedano pomiędzy październikiem 2018 i sierpniem 2019 roku. Tak więc nowszych egzemplarzy. Jeśli wydaje wam się, że wasz iPhone 6s (Plus również) kwalifikuje się do naprawy, to możecie to sprawdzić wpisując numer seryjny telefonu na specjalnej stronie.

Apple iPhone 6s Plus program naprawy akcja serwisowa informacje gdzie sprawdzić
fot.: iFixit

Tu sprawdzisz, czy program naprawy dotyczy twojego telefonu iPhone 6s (Plus)

Musicie udać się na stronę poświęconą akcji serwisowej, gdzie w polu Serial Number musicie wpisać numer seryjny urządzenia (tutaj sprawdzicie, jak go odnaleźć). Następnie należy kliknąć na przycisk Submit i po chwili Apple sprawdzi, czy problemy dotyczą waszego telefonu. Jeśli tak, to wasz iPhone 6s zostanie bezpłatnie naprawiany, na przykład w jednym z autoryzowanych serwisów. Program obejmuje smartfony przez maksymalnie dwa lata od oryginalnej daty zakupu. Oczywiście, jeśli dokonaliście naprawy na własną rękę wcześniej, to Apple zwróci pieniądze.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij