Udostępnij
Tweetnij

iPhone Xs i Xr dostaną jedną z nowych funkcji kamery z iPhone’ów 11

iPhone Xs, Xs Max i Xr z aktualizacją do iOS 13 otrzymają jedną z funkcji, którą Apple chwaliło się przy okazji premiery modeli iPhone 11. To możliwość wykorzystania więcej niż jednego obiektywu jednocześnie w trakcie nagrywania. To funkcja, która bazuje na jednym z API z iOS 13. Dlatego dostaną ją modele z 2018 roku.

iPhone 11 pozwoli na używanie więcej niż jednego obiektywu w trakcie nagrywania wideo. Apple chwaliło się tym rozwiązaniem na wrześniowej konferencji, gdzie pokazano nowe modele telefonów z iOS 13. Co jednak ciekawe, rozwiązanie to nie pozostanie tylko na wyłączność dla tegorocznych smartfonów. Dostaną ją również, wraz z aktualizacją oprogramowania, która zostanie udostępniona w tym tygodniu, modele iPhone Xs, Xs Max i Xr.

Funkcja bazuje na jednym z nowych API, które zawiera iOS 13 i mówiono już o niej w czerwcu, w trakcie konferencji WWDC 2019 dla deweloperów aplikacji. Tam już wcześniej pojawiały się informacje o modelach iPhone Xs oraz Xr. Wiemy też, że Apple udostępni rozwiązanie dla użytkowników tabletów iPad Pro z 2018 roku. Poniżej możecie zobaczyć, jakie będą dozwolone kombinacje.

iPhone Xr Xs Max kamera iPhone 11 aktualizacja iOS 13

Apple udostępni iOS 13 na iPhone’y już w tym tygodniu

Jak dobrze wiemy, iOS 13 to duża aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple planuje udostępnić już w najbliższy czwartek, czyli 19 września. Tego dnia oprogramowanie trafi na starsze telefony począwszy od modeli 6s. Co jednak ciekawe, jeszcze w tym miesiącu czeka nas premierą iOS 13.1. Ten system obecnie znajduje się na etapie publicznych testów, ale firma planuje go udostępnić w postaci finalnej wersji już 30 września.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij