Udostępnij
Tweetnij

Apple pracuje nad udoskonaleniami dla Siri

iOS 15 to aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępni dopiero w 2021 roku. Tymczasem jeden z serwisów uzyskał wgląd do wewnętrznej dokumentacji firmy i tam znajdują się informacje na temat Siri. Apple chce, aby jego asystentka była bardziej neutralna wobec feminizmu. Poza tym ma lepiej odpowiadać na pytania o zdrowie.

Apple planuje udoskonalenia dla Siri, które mają zostać wprowadzone wraz z iOS 15, czyli nie nastąpi to prędko. The Guardian uzyskał wgląd w wewnętrzną dokumentację firmy z Cupertino. Tam znajdują się informacje o planowanych udoskonaleniach z zakresu neutralności do feminizmu czy odpowiedzi na pytania o zdrowie.

Apple chce, aby Siri była w stanie odpowiedzieć na pytania o zdrowie psychiczne i fizyczne. Co by pokrywała się z inicjatywami, o których nieraz mówił Tim Cook. CEO giganta z Cupertino podkreśla, że chce skupić się na zdrowiu i jego firma będzie szukać nowych rozwiązań technologicznych, które pozwolą to osiągnąć. Jeśli chodzi o feminizm, to firma dąży do tego, aby Siri w przypadku takich pytań zachowywała większą neutralność.

Siri Apple iOS 15 kiedy premiera plotki przecieki wycieki aktualizacja

Apple udostępni iOS 15 dopiero w 2021 roku

iOS 15 to oprogramowanie dla iPhone’ów, którego nie zobaczymy w tym roku. Zostanie ono udostępnione dopiero jesienią 2021 roku. Jednak jeszcze w tym miesiącu czeka nas inna duża aktualizacja z numerkiem 13. Nieco później powinna zostać udostępniona wersja z numerem 13.1, która obecnie znajduje się na etapie publicznych beta testów.

Apple przygotowuje się także do premiery iPhone’ów 11, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu. Firma udostępni live stream. To oznacza, że wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo. Nie pozostaje nic innego, jak czekać do wtorku.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: The Guardian

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij