Udostępnij
Tweetnij

LG Innotek zwiększa produkcję obiektywów dla nowych iPhone’ów

iPhone 2019 jest już blisko wiemy, że następcy modeli Xs dostaną trzy obiektywy. Apple zamówiło je u LG Innotek i firma ta właśnie zwiększyła ich produkcję. To ważny biznes dla Koreańczyków, gdyż Apple jest największym klientem LG Innotek. Premiera nowych iPhone’ów na 2019 rok ma odbyć się we wrześniu.

iPhone 2019 jest już produkowany, ale aby proces mógł przebiegać bez zakłóceń, to do fabryk Foxconnu cały czas muszą napływać dostawy podzespołów i innych elementów. Obiektywy Apple zamówiło u firmy LG Innotek. Źródła powiązane z łańcuchem dostaw raportują, że Koreańczycy zwiększyli produkcję tych elementów dla firmy z Cupertino.

Apple podobno zamówiło na ten rok tyle samo iPhone’ów 2019, co w zeszłym roku. Sprzedaż modeli z zeszłego roku spadła, ale nie zmienia to faktu, że gigant z Cupertino wierzy w powodzenie tegorocznych smartfonow. Dla LG Innotek Apple jest najważniejszym odbiorcą i to właśnie w drugim kwartale Koreańczycy znaczącą zwiększają angaż. W marcu było zatrudnionych 200 pracowników. Pod koniec czerwca było ich już około 880. Wynika to właśnie z zapotrzebowania rąk do produkcji obiektywów do nadchodzących telefonów z systemem iOS.

Apple iPhone 2019 Max rendery Onleaks plotki przecieki kiedy premiera miejsce na dane tryb nocny iOS 13 ToF wycieki obiektywy LG Innotek
fot.: Onleaks

iPhone 2019 ma już datę premiery i Apple powinno wkrótce ją potwierdzić

iPhone 2019 zbliża się wielkimi krokami i wiemy, że zapowiedź nowych telefonów ma odbyć się dokładnie 10 września. Takiego terminu doszukano się w siódmej becie iOS 13. Jeśli tak będzie, to Apple potwierdzi datę wrześniowej konferencji pod koniec sierpnia. W sklepach nowe smartfony z logo nadgryzionego jabłka mają pojawić się dokładnie 20 września.

Przeczytaj także: AirPods – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: ET News

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij