Udostępnij
Tweetnij

Apple Card nie dla iPhone’ów z jailbreakiem

Apple Card jest już blisko, co potwierdził już Tim Cook. Tymczasem Goldman Sachs opublikował na własnej stronie regulamin. Tam można znaleźć kilka ciekawych informacji. Dowiadujemy się, że na iPhone’ach, gdzie został przeprowadzony jailbreak, zarządzanie kontem może być niemożliwe. Poza tym wymagane będzie Apple ID.

Apple Card pokazano w trakcie marcowej konferencji i ostatnio Tim Cook potwierdził, że premiera odbędzie się jeszcze w sierpniu. Goldman Sachs, który jest jednym z partnerów tego projektu, opublikował na własnej stronie regulamin. Tam można znaleźć ciekawe zapiski. W tym związane z iPhone’ami, na których przeprowadzono jailbreak.

Jailbreak nie jest już tak popularny, jak przed laty. Jednak cały czas istnieje. Niestety, Apple Card na takich iPhone’ach może odmawiać posłuszeństwa. Z informacji przekazanych w regulaminie Goldman Sachs wynika, że na złamanych telefonach z iOS może zostać zablokowany dostęp i zarządzanie kontem. Mało tego, bo bank może je nawet zamknąć. Ponadto karta płatnicza ma wymagać konta Apple ID. Musi też być włączone dwustopniowe uwierzytelnianie.

Karta płatnicza Apple Card kiedy premiera Tim Cook CEO Apple telekonferencja wyniki finansowe jailbreak iPhone

Apple Card w sierpniu, ale dokładna data premiery nie jest znana

Tim Cook w trakcie telekonferencji, gdzie odpowiadano na pytania po opublikowaniu ostatnich wyników finansowych przekazał, że Apple Card zadebiutuje w tym miesiącu. Jednak dokładna data nie została ujawniona. Mówi się o tym, że premiera odbędzie się w pierwszej połowie miesiąca, ale to ciągle niepotwierdzone oficjalnie informacje. W każdym razie, debiut nowej karty płatniczej jest już blisko. Jednak warto mieć na uwadze, że dotyczy to na razie tylko Stanów Zjednoczonych.

Przeczytaj także: AirPods – trik i funkcje, które warto znać

źródło: 9to5Mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij