Udostępnij
Tweetnij

iPhone 2019 coraz bliżej. Foxconn zatrudnia sezonowo pracowników

iPhone 2019 zostanie zaprezentowany już za kilka tygodni. Wkrótce ruszy masowa produkcja nowych smartfonów Apple z iOS i Foxconn już teraz szuka na obecny sezon nowych pracowników. Zostaną oni zatrudnieni tylko na kilka miesięcy. Wynika to z faktu, że niedługo dziennie fabryki będzie opuszczać nawet 0,5 mln iPhone’ów na 2019 rok.

iPhone 2019 ma premierę we wrześniu. Wtedy też powinniśmy zobaczyć nowego iPada i MacBooka Pro z 16-calowym ekranem. Apple już sfinalizowało prace nad tegorocznymi smartfonami z iOS i wkrótce ruszy ich masowa produkcja. Zajmie się nią w Chinach Foxconn, który co roku poszukuje latem sezonowo pracowników. Nie inaczej jest w tym roku i ci właśnie są szukani.

Foxconn latem potrzebuje najwięcej osób do pracy, bo to wtedy odbywa się największa masowa produkcja telefonów z iOS. Rusza ona w sierpniu i wtedy linie produkcyjne opuszcza dziennie nawet 500 tysięcy sztuk smartfonów Apple. To naprawdę dużo i wiemy, że w przypadku iPhone’ów 2019 zamówień nie zmniejszono.

Apple iPhone 2019 Max rendery Onleaks plotki przecieki kiedy premiera wycieki Foxconn masowa produkcja iOS

iPhone 2019 ma sprzedawać się tak, jak zeszłoroczne modele Apple i Foxconn musi ich wyprodukować wiele

Zamówienia na iPhone’y 2019 sięgają w tym roku 75 mln sztuk. To wiele telefonów, do stworzenia których potrzeba dużo rąk do pracy. Pomimo tego, że Foxconn coraz bardziej automatyzuje linie fabryczne, tak w sezonie letnim potrzebuje mnóstwo osób. Chińczycy, którzy zdecydują się w tym roku odnowić kontrakt, mają otrzymać jednorazowo 4,5 tys. juanów, czyli około 650 dolarów. Angaż prowadzony jest do ogromnej fabryki w Shenzhen, gdzie właśnie produkowane są smartfony Apple.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: UDN

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij