Udostępnij
Tweetnij

Apple Card już wkrótce. Rejestracja poprzez Wallet z iOS 12.4

Apple Card to karta płatnicza firmy z Cupertino, która została pokazana w marcu. Teraz dowiadujemy się, że jej obsługa znajduje się już w iOS 12.4 i premiera planowana jest na pierwszą połowę sierpnia. Użytkownicy iPhone’ów będą mogli zarejestrować kartę Apple Card w aplikacji Wallet.

Apple Card pokazano w marcu. Wiemy, że premiera planowana była na lato i miało to zbiec się z wydaniem iOS 12.4, który został już udostępniony. Jednak karta płatnicza firmy z Cupertino nadal nie jest dostępna. Użytkownicy iPhone’ów wkrótce jednak będą mogli ją nabyć. Bloomberg raportuje, że debiut planowany jest na pierwszą połowę przyszłego miesiąca.

To oznacza, że od debiutu Apple Card dzieli nas już niewiele czasu. Oczywiście, pod warunkiem, że nie dojdzie do pewnych opóźnień, bo to również jest możliwe. Rejestracja ma odbywać się poprzez aplikację Wallet. Będzie to możliwe na tych iPhone’ach, które zostały uaktualnione do iOS 12.4 dostępnym od kilku dni. Prawdopodobnie obsługa karty zostanie także dodana w betach iOS 13.

Karta płatnicza Apple Card parowanie iPhone AirPods kiedy premiera opinie iOS 12.4
fot.: Benjamin Geskin

Wsparcie dla Apple Card zostało już dodane w iOS 12.4

Oficjalny wykaz zmian dla aktualizacji iOS 12.4 nie zawierał wzmianek o Apple Card. Jednak jeśli wierzyć informacjom z serwisu źródłowego, to wsparcie dla karty płatniczej firma z Cupertino już dodała. Teraz wystarczy już tylko zmiana po stronie serwerów giganta i będzie można jej używać. Nastąpi to wraz z premierą. Apple Card opracowano we współpracy z bankiem Goldman Sachs oraz Mastercard. Jak dobrze wiemy, karta płatnicza firmy z Cupertino będzie dostępna początkowo tylko w Stanach Zjednoczonych.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Bloomberg

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij