Udostępnij
Tweetnij

iPhone 2019 otrzyma SoC Apple A13 oraz nowy Taptic Engine

iPhone 2019 doczekał się kolejnych przecieków. Ponownie dowiadujemy się, że każdy z trzech nowych smartfonów z iOS dostanie układ Apple A13. Ponadto pojawi się nowy Taptic Engine. Wiemy również, że iPhone 2019 nie otrzyma złączy USB C. Apple zamierza pozostawić Lightning, z czym trzeba się po prostu pogodzić.

iPhone 2019 zadebiutuje w trzech wersjach. W każdej z nich ma pojawić się układ SoC Apple A13. Firma rozwija go pod kryptonimem Cebu i ma on oznaczenie T8030. Już wcześniejsze plotki sugerowały, że nowy procesor ma zaoferować naprawdę niebywale wysoką wydajność. Tym samym ma pozostawić w tyle konkurencję. W tym samym raporcie czytamy, że pojawi się także nowy Taptic Engine.

Jak dobrze wiemy, iPhone 2019 zostanie pozbawiony hardware dla 3D Touch. Możliwe, że nowy Taptic Engine w jakiś sposób się z tym łączy. Nie wiadomo jednak, co dokładnie ma się zmienić. W raporcie czytamy jedynie znowu o nazwie kodowej, której używa Apple i jest nią w tym przypadku leap haptics. Ostatnie przecieki sugerują, że nie ma co w tym roku liczyć na ekrany oferujące odświeżanie obrazu na poziomie 120 Hz.

Apple A13 Samsung TSMC procesory SoC iPhone 2019 kiedy premiera plotki przecieki wycieki nowy Taptic Engine

Każdy iPhone 2019 otrzyma procesor Apple A13

Wiemy już, że każdy iPhone 2019 ma otrzymać układ SoC Apple A13. Następcy modeli Xs i Xs Max powstają pod nazwami kodowymi D42 i D43. Natomiast smartfon, który zastąpi model Xr, to N104. Przecieki sugerują, że zarówno przekątne, jak i rozdzielczości ekranów w tym roku nie ulegną zmianie. Ponadto w najtańszym telefonie ciągle będzie to panel LCD, a nie OLED.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij