Udostępnij
Tweetnij

iOS 13 Public Beta 2 dostępny. Apple udostępnia także nową wersję dla deweloperów

iOS 13 Public Beta 2 to druga, poglądowa wersja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniono w ramach Apple Beta Software Program. Publiczni testerzy już mogą pobierać nową wersję. Co ciekawe, Apple udostępniło także nowy build iOS 13 beta dla deweloperów. Jednak nie jest to czwarta odsłona, a nadal z trójką.

iOS 13 Public Beta 2 jest już dostępna. To oznacza, że zarejestrowani w Apple Beta Software Program właściciele iPhone’ów mogą już pobierać nową wersję oprogramowania na własne urządzenia. Nie jest to jednak ten sam build, który w ramach trzeciej bety otrzymali kilka dni temu deweloperzy aplikacji.

iOS 13 Public Beta 2 to build oznaczony ciągiem znaków 17A5522g. Pochodzi on z 8 lipca i jest także dostępny dla deweloperów aplikacji. Jednak nie zmieniono nazwy tej kompilacji na czwartą betę, na którą nadal czekamy. Najwidoczniej Apple postanowiło pousuwać jakieś błędy i nanieść optymalizacje, zanim oprogramowanie trafi w ręce publicznych testerów. Tym bardziej, że w przypadku pierwszej publicznej bety ludzie skarżyli się na różne problemy, w tym związane z działaniem AirPlay.

iOS 13 Public Beta 2 Apple aktualizacja iPhone

iOS 13 Public Beta 2 już jest, a Apple każe czekać deweloperom na kolejną wersję

W każdym razie, iOS 13 Public Beta 2 można już pobierać, a deweloperzy czekają na czwartą betę. Wygląda jednak na to, że w tym tygodniu chyba jej nie zobaczymy. Najbardziej prawdopodobnym terminem udostępnienia tej wersji obecnie wydaje się być najbliższy poniedziałek, czyli 14 lipca. Oczywiście, to tylko przypuszczenia i w rzeczywistości może być inaczej.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij