Udostępnij
Tweetnij

iOS 13 beta 2 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację na iPhone’y

iOS 13 beta 2 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów, która trafia w ręce deweloperów. Na razie systemu nie można testować w ramach Apple Beta Software Program. Wygląda na to, że użytkownicy będą musieli poczekać do trzeciej wersji. iOS 13 beta 2 raczej nie zostanie upubliczniony.

iOS 13 beta 2, zgodnie z przewidywaniami, został dziś udostępniony zarejestrowanym deweloperom aplikacji. Oni już mogą pobierać nową wersję oprogramowania. Wielu użytkowników iPhone’ów czeka jednak na start Apple Beta Software Program z nową edycją systemu. Cóż, trzeba będzie chyba jeszcze trochę poczekać.

Wcześniejsze deklaracje firmy z Cupertino zakładają, że Apple Beta Software Program z iOS 13 beta zostanie uruchomiony dopiero w przyszłym miesiącu. Jeśli w tej kwestii nic się nie zmieniło, a nic na to nie wskazuje, to właściciele iPhone’ów niebędący zarejestrowanymi deweloperami będą musieli jeszcze poczekać. Ile dokładnie to potrwa? Tego już nie wiadomo.

Apple iOS 13 beta 2 profil OTA gdzie pobrać aktualizacja jak zainstalować na iPone

iOS 13 beta 2 Apple raczej nie udostępni na iPhone’y w ramach publicznych testów

iOS 13 beta 2 to aktualizacja oprogramowania, która raczej pozostanie na wyłączność dla deweloperów aplikacji. Ci zapewne w ciągu najbliższych dwóch tygodni otrzymają trzecią betę. To właśnie ta wersja może zostać upubliczniona w ramach Apple Beta Software Program, gdzie system będzie można pobrać drogą OTA. Co jednak ważne, dziś udostępniono odpowiedni profil dla deweloperów. Oczywiście, ten zaraz zacznie krążyć po sieci ;).

Jeśli czekacie na możliwość testowania iOS 13 beta to wiedzcie, że zapisać będziecie się mogli na stronie programu Apple Beta Software Program dostępnej tutaj. To tu wkrótce będzie można pobrać odpowiedni profil testera, który umożliwi zainstalowanie na iPhone’ach nowego systemu. Spodziewamy się, że będzie to możliwe w pierwszej połowie lipca.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij