Udostępnij
Tweetnij

Konferencja Apple: gdzie oglądać WWDC 2019 z iOS 13 i macOS 10.15?

Konferencja Apple odbędzie się już jutro. W trakcie WWDC 2019 zobaczymy iOS 13 i macOS 10.15 oraz więcej. Będzie live stream i jeśli zastanawiacie się, gdzie oglądać wydarzenie, to mamy odpowiedź. Apple będzie udostępniać z WWDC 2019 wideo na żywo. W ten sposób czerwcową konferencję będzie mógł obejrzeć każdy.

Przed nami marcowa czerwcowa konferencja Apple, czyli WWDC 2019, gdzie zobaczymy iOS 13 i macOS 10.15. Wydarzenie poprzedzi keynote, który rozpocznie się o godzinie 19:00 naszego czasu. Oczywiście, będzie live stream i to oznacza, że wydarzenie będzie można oglądać na żywo. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak i gdzie obejrzeć konferencję, to już udzielamy wam odpowiedzi.

Wydarzenie Apple WWDC 2019 będzie transmitowane na żywo. To oznacza, że będzie je mógł obejrzeć każdy zainteresowany pod tym adresem. Pod warunkiem, że zostaną spełnione pewne wymagania, a te ostatnio przedstawiały się następująco.

  • iPhone, iPad lub iPod touch z Safari i systemem iOS 10.0 lub nowszym
  • Komputer Mac z Safari i macOS 10.12 lub nowszą wersją
  • Komputer z Windows 10 i Microsoft Edge
  • Apple TV 2. generacji lub nowsze

konferencja Apple WWDC 2019 gdzie oglądać live stream na żywo iOS 13 macOS 10.15

Jak nietrudno zauważyć, na sprzętach firmy z Cupertino i komputerach z Windows 10 nie stanowi to większego problemu. Co jednak zrobić, aby obejrzeć WWDC 2019 na urządzeniach z Androidem lub starszą wersją Windows? Na szczęście, jest na to sposób.

W ten sposób obejrzysz live stream z konferencji Apple WWDC 2019 na Androidzie i Windows

Do niedawna było tak, że live stream z konferencji Apple na starszych wersji Windows lub na Androidzie był dostępny do odtworzenia poprzez specjalny link, który można było uruchomić na przykład w VLC. Te czasy odeszły w niepamięć. Od jakiegoś czasu wystarczy tylko mieć aktualną wersję przeglądarki Chrome lub Firefox. Niedługo po WDC 2019 zostaną udostępnione bety iOS 13 i macOS 10.15.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij