Udostępnij
Tweetnij

Telewizory Samsung Smart TV z Apple TV i AirPlay 2

Telewizory Samsung Smart TV otrzymują aktualizację, która wprowadza na ich pokład aplikację Apple TV oraz technologię AirPlay 2. Zbiegło się w to w czasie z wydaniem iOS 12.3. Nowa aplikacja Apple TV dostępna jest na modele z 2019 roku oraz wybrane telewizory Smart TV marki Samsung z rocznika ubiegłego.

Apple TV to nowa aplikacja, którą udostępniono wraz z iOS 12,3, czyli wczoraj wieczorem. Jednak trafia ona nie tylko na urządzenia z logo nadgryzionego jabłka. Również na wybrane telewizory Samsung Smart TV, co zapowiadano już kilka miesięcy temu. Ponadto otrzymują one wsparcie dla technologii AirPlay 2, o której szerzej możecie przeczytać sobie tutaj.

Telewizory Samsung Smart TV znajdziesz w naszym sklepie.

Telewizory Samsung Smart TV otrzymały aplikacje Apple TV i obsługę AirPlay 2 we wszystkich modelach z 2019 roku. Teraz musicie po prostu przeprowadzić aktualizacje oprogramowania i wgrać nowy firmware, który aktywuje nowości. Chcąc korzystać z bezprzewodowego przesyłania obrazu i dźwięku nie musicie jednak mieć iPhone’a czy iPada z iOS 12.3. Na starszych wersjach oprogramowania również będzie wam to działać.

Telewizory Samsung Smart TV Apple TV AirPlay 2 jak to włączyć

Samsung planuje udostępnić także nową aplikację Apple TV i AirPlay 2 na wybrane telewizory Smart TV z 2018 roku. Na razie jednak uaktualnienie zdaje się być jeszcze niedostępne. Tak więc jeśli macie takie urządzenie, to co jakiś czas warto sprawdzać, czy pojawił się nowy firmware. Aktualizacje mają być wdrażane na dniach. Poniżej lista serii, które mają otrzymać obsługę opisywanych funkcji.

Te telewizory Samsung Smart TV mają dostać Apple TV i AirPlay 2

  • Samsung QLED Series (2019 i 2018)
  • Samsung 8 Series (2019 i 2018)
  • Samsung 7 Series (2019 i 2018)
  • Samsung 6 Series (2019 i 2018)
  • Samsung 5 Series (2019 i 2018)
  • Samsung 4 Series (2019 i 2018)

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

Telewizory Samsung Smart TV znajdziesz w naszym sklepie.

źródło: komunikat prasowy

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij