Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.3 do pobrania. Co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów?

iOS 12.3 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego Apple zaszyło w tym uaktualnieniu, to odpowiedź znajdziecie w artykule. iOS 12.3 to przede wszystkim nowa aplikacja Apple TV. Dziś udostępniono także uaktualnienia do macOS 10.14.5 i tvOS 12.3.

iOS 12.3 w wersji beta został udostępniony już w marcu tego roku. Dziś doczekaliśmy się publicznej premiery dla wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów. Najważniejszą nowością w tym systemie jest nowa aplikacja Apple TV pokazana w trakcie marcowej konferencji. W Polsce jednak na razie nie będzie z niej większego pożytku. Dziś udostępniono też macOS 10.14.5, watchOS 5.2.1 i tvOS 12.3.

Apple TV z iOS 12.3 to nowa aplikacja, które też z czasem będzie domem dla nowej usług streamingowej również zapowiedzianej w marcu. Użytkownicy iPhone’ów ze Stanów Zjednoczonych dostaną dostęp do tak zwanych kanałów. Tam można uzyskać wgląd do zawartości z CBS All Access, Starz, Showtime, HBO, Nickelodeon, Mubi, The History Channel Vault oraz Comedy Central Now. U nas ta aplikacja na razie serwuje zawartość bazy z iTunes. Jest też wsparcie dla AirPlay 2 na zgodnych telewizorach. Informacje o zawartości aktualizacji bezpieczeństwa znajdą się na tej stronie.

iOS 12.3 co nowego Apple TV iPhone aktualizacja macoS 10.14.5 tvOS 12.3

Wraz z iOS 12.3 Apple udostępnia też macOS 10.14.5 i tvOS 12.3

iOS 12.3 to najważniejsza z dzisiejszych aktualizacji. Dziś jednak udostępniono również uaktualnienia do macOS 10.14.5, watchOS 5.2.1 i tvOS 12.3. W przypadku przystawki telewizyjnej również można liczyć na nową aplikację Apple TV, która wyświetla się od jakiegoś czasu. Przed wykonaniem aktualizacji Maców warto wykonać backup.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij