Udostępnij
Tweetnij

iPad Pro z 5G nieprędko. Najpierw Apple wprowadzi te modemy do iPhone’ów

iPad Pro z modemem 5G oczywiście powstanie, ale prędko takiego tabletu w ofercie Apple nie zobaczymy. Najpierw modemy muszą trafić do iPhone’ów, a wiemy, że nie nastąpi to w 2019 roku. Jeden z dobrze poinformowanych analityków sugeruje, że iPad Pro z 5G pojawi się najwcześniej dopiero za dwa lata. Trochę więc sobie poczekamy.

iPhone’y na 2019 rok, gdzie model będący następcą Xs-a był ostatnio obiektem dużego przecieku, nie dostaną modemów 5G. Apple planuje je zaimplementować w smartfonach z systemem iOS dopiero w przyszłym roku. Czy iPad Pro również dostanie wsparcie dla sieci nowych generacji? Oczywiście, z czasem tak, ale wygląda na, to że nieprędko. Jeden z dobrze poinformowanych analityków, Ming Chi Kuo, uważa, że nastąpi to najwcześniej za dwa lata.

Apple najpierw będzie chciało zaimplementować modemy 5G w iPhone’ach. Dziś już wiemy, że nie dostarczy ich Intel, który z tego powodu zamknął projekt. Mają one pochodzić od firm Qualcomm oraz Samsung. iPad Pro ma dostać taki modem dopiero najwcześniej w 2021 roku. To oznacza, że trzeba będzie uzbroić się w naprawdę dużo cierpliwości.

iPad Pro z 5G kiedy premiera Apple iPhone 2019 plotki przecieki

Apple musi najpierw wprowadzić modem 5G do iPhone’ów i iPad Pro musi poczekać

Pamiętajmy, że Apple głównie zarabia na sprzedaży iPhone’ów i dziś już wiadomo, że modele na 2019 rok ominą modemy 5G. Najwcześniej zostaną zaimplementowane dopiero w 2020 roku. Dopiero wtedy będzie można myśleć o innych produktach, jak chociażby wspomnianym tablecie iPad Pro. Prawdopodobnie zobaczymy więc wcześniej jeszcze jedną nową generację tych tabletów z łącznością LTE, a już kolejna powinna dostać modem 5G.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij