Udostępnij
Tweetnij

„Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia” to nowa książka o nieżyjącym CEO Apple. Premiera już wkrótce

„Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i Ja. Wspomnienia” to najnowsza książka, którą poświęcono nieżyjącemu już CEO Apple. Jej premiera w Polsce odbędzie się 24 kwietnia nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa. Książka ma nam pokazać Steve’a Jobsa od strony, której nie znaliśmy. Autorką jest Chrisann Brennan, czyli partnerka założyciela Apple.

„Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i Ja. Wspomnienia” to nowa książka, której autorką jest Chrisann Brennan, czyli żona nieżyjącego CEO Apple. Zostanie ona wprowadzona do księgarni w Polsce 24 kwietnia nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa. Dzięki nowej książce mamy poznać założyciela jednej z najważniejszych osobistości w branży z zupełnie innej strony.

Chrisann Brennan poznała CEO Apple jeszcze w szkole. średniej. Później stała się jego żoną i partnerką. Jej zapiski pokażą nam także, że Steve Jobs nie był idealną postacią i miał także swoje wady. Poniżej znajdziecie część treści komunikatu prasowego.

Steve Jobs to niezwykła postać, która zostawiła trwały ślad w rozwoju ludzkości. Człowiek realizujący się poprzez technologię i odważnie kroczący własną drogą. Chrisann Brennan poznała go jeszcze w szkole średniej, odnajdując pod jego szorstką powierzchownością wartości często niezauważane przez innych: otwarty umysł, błyskotliwość, wizjonerstwo. Brennan pociągały w Jobsie przede wszystkim jego uduchowienie, młodzieńczy zapał i idealizm. Te cechy obudziły w autorce zauroczenie, które z czasem przeszło w miłość. Ale geniusz miał też swoje ciemne strony, o których Brennan nie boi się wspominać. Chłód, nieobecność i zamykanie się w sobie to także część osobowości Jobsa.

Nadgryzione jablko Steve Jobs i ja wspomnienia biografia książka CEO Apple gdzie kupić najtaniej w Polsce konkurs

„Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i Ja. Wspomnienia” do wygrania w konkursie

Miło nam poinformować, że w ramach premiery „Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i Ja. Wspomnienia” zorganizujemy mały konkurs, gdzie będziecie mogli wygrać kilka egzemplarzy nowej książki o CEO Apple. Informacje na ten temat przedstawimy wkrótce.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: komunikat prasowy

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij