Udostępnij
Tweetnij

macOS 10.15 może wprowadzić nowe aplikacje Apple Music i Podcasty

macOS 10.15 zostanie pokazany na WWDC 2019. Jest bardzo możliwe, że wtedy zobaczymy także nowe aplikacje Apple Music i Podcasty. Zostaną one wyłączone z iTunes, co sugeruje jeden z deweloperów aplikacji. Możliwe, że Apple wprowadzi je od razu również w OS 13. Prawdopodobnie zobaczymy także nową aplikację Books.

macOS 10.15 i iOS 13 zobaczymy w trakcie konferencji WWDC 2019 na początku czerwca. Wiemy, że gigant z Cupertini planuje zacząć wprowadzać nowy, uniwersalny model aplikacji, które będzie można uruchamiać na różnych urządzeniach. Jest też bardzo możliwe, że wtedy zobaczymy odseparowane od iTunes Apple Music oraz Podcasty.

Doszukał się tego jeden z deweloperów aplikacji, Steve Troughton-Smith. Z informacji, których się doszukał wynika, że gigant z Cupertino pracuje nad aplikacjami Apple Music, Podcasty i być może także Books bazującymi na UIKit. Zostaną one w macOS 10.15 wyodrębnione z iTunes, które obecnie jest ich domem (z wyjątkiem Książek). Szczegóły poznamy pewnie na WWDC 2019.

Apple Music iOS 13 macOS 10.15

iOS 13 i macOS 10.15 Apple zapowie na WWDC 2019

Apple zaprezentuje systemy iOS 13 i macOS 10.15 w trakcie konferencji WWDC 2019. Tegoroczne wydarzenie rozpoczyna się 3 czerwca i tego dnia odbędzie się keynote, gdzie zostanie pokazane nowe oprogramowanie. W przypadku iOS 13 spodziewamy się w końcu większych zmian wizualnych.

iOS 13 i macOS 10.15 mają w końcu wprowadzić uniwersalny model aplikacji, które będzie można uruchamiać na różnych urządzeniach. Będą one więc tworzone pod różne sprzęty. Ponadto Apple w tym roku na komputerach Mac pożegna się z 32-bitową architekturą. Takie programy w nowej wersji systemu przestaną działać.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij