Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.3 beta i tvOS 12.3 beta wprowadzają nową aplikację Apple TV

iOS 12.3 beta 1 i tvOS 12.3 beta 1 to dwie nowe, poglądowe wersje oprogramowania, które udostępniono deweloperom aplikacji. Wprowadzają one nową aplikację Apple TV, która w finalnej odsłonie zostanie udostępniona w maju. Także wtedy można spodziewać się finalnej wersji iOS 12.3. Z czasem pojawi się tam także subskrypcja Apple TV Plus.

iOS 12.3 beta 1 i tvOS 12.3 beta 1 zostały udostępnione deweloperom aplikacji wczoraj wieczorem. Nie znajdziemy tu za wiele nowości, bo najważniejszą z nich jest nowa aplikacja Apple TV, która zostanie udostępniona w finalnej odsłonie w maju. Wiosną ma trafić także na telewizory Smart TV marki Samsung. Potem także na innych producentów.

Nowa aplikacja Apple TV z iOS 12.3 beta 1 nie jest, niestety, dostępna w Polsce. Na razie musimy obejść się smakiem. Podzielono ją na kilka sekcji. Pierwszą jest Oglądaj teraz. Następnie mamy Filmy, Programy telewizyjne, Sport, sekcję dla dzieci i bibliotekę. Nowością są kanały, gdzie można uruchamiać zawartość od partnerów bez potrzeby opuszczania aplikacji. Beta testerzy na razie mogę logować się do usług Showtime, Starz, Smithsonian i Tastemade. Z czasem pojawi się także HBO i inne.

Nowa aplikacja Apple TV Plus kiedy premiera iOS 12.3 beta 1 tvOS 12.3 beta 1

Nowa aplikacja Apple TV to tak naprawdę najważniejsza nowość z iOS 12.3 i tvOS 12.3. Redakcja Macrumors przygotowała wideo poświęcone temu programowi. Możecie je obejrzeć poniżej.

Nowa aplikacja Apple TV z iOS 12.3 i tvOS 12.3 w maju

Finalna wersja nowej aplikacji Apple TV zostanie udostępniona w maju. Wtedy spodziewajmy się publicznej premiery systemów iOS 12.3 i nowego tvOS. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie to nastąpi. Obecnie można testować wersje beta.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z lutego

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij