Udostępnij
Tweetnij

Konferencja Apple Special Event – gdzie obejrzeć live stream?

Konferencja Apple odbędzie się już jutro w Steve Jobs Theater i wiemy, że będzie dostępny live stream na żywo. Jeśli zastanawiacie się, jak i gdzie obejrzeć to wydarzenie, to mamy odpowiedź. Apple Special Event będzie można oglądać poprzez dedykowany live stream. Co ważne, nie tylko na urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka.

Przed nami marcowa konferencja Apple Special Event, który rozpocznie się już jutro o godzinie 18:00 naszego czasu. Oczywiście, będzie live stream i to oznacza, że wydarzenie będzie można oglądać na żywo. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak i gdzie obejrzeć konferencję, to już udzielamy wam odpowiedzi.

Wydarzenie Apple Specual Event będzie transmitowane na żywo. To oznacza, że będzie je mógł obejrzeć każdy zainteresowany pod tym adresem. Pod warunkiem, że zostaną spełnione pewne wymagania, a te ostatnio przedstawiały się następująco.

  • iPhone, iPad lub iPod touch z Safari i systemem iOS 10.0 lub nowszym
  • Komputer Mac z Safari i macOS 10.12 lub nowszą wersją
  • Komputer z Windows 10 i Microsoft Edge
  • Apple TV 2. generacji lub nowsze

Marcowa konferencja Apple Special Event Apple TV kiedy live stream gdzie oglądać jak obejrzeć na żywo

Jak nietrudno zauważyć, na sprzętach firmy z Cupertino i komputerach z Windows 10 nie stanowi to większego problemu. Co jednak zrobić, aby obejrzeć wydarzenie na urządzeniach z Androidem lub starszą wersją Windows? Na szczęście, jest na to sposób.

W ten sposób obejrzysz live stream z konferencji Apple Special Event Androidzie i Windows

Do niedawna było tak, że live stream z konferencji Apple na starszych wersji Windows lub na Androidzie był dostępny do odtworzenia poprzez specjalny link, który można było uruchomić na przykład w VLC. Te czasy odeszły w niepamięć. Od jakiegoś czasu wystarczy tylko mieć aktualną wersję przeglądarki Chrome lub Firefox.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z lutego

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij