Udostępnij
Tweetnij

iPhone 2019 w najlepszej wersji z potrójnym aparatem. Znamy też część nowości z iOS 13

iPhone 2019 to tak naprawdę trzy nowe smartfony, które przygotowuje Apple na ten rok. Nowe informacje na ich temat uzyskał Bloomberg, jak i pewne szczegóły o iOS 13. Najlepszy z iPhone’ów na 2019 rok dostanie potrójny aparat. W przypadku iOS 13 mamy spodziewać się dark mode oraz przeprojektowanego ekranu początkowego na iPadach.

iPhone 2019 w najlepszej z wersji ma dostać potrójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Dwa projekty Apple mogliśmy już zobaczyć na renderach Onleaks. Nie wiadomo jednak, na co się zdecydowano. Ponadto w przygotowaniu jest iOS 13, który wprowadzi m.in. dark mode. Na tym jednak nie koniec informacji o nadchodzącym systemie operacyjnym firmy z Cupertino.

Tylko jeden z iPhone’ów na 2019 rok dostanie potrójny aparat. To następca modelu Xs Max. Dowiadujemy się, że pojawi się szersze pole widzenia, a więc prawdopodobnie trzeci obiektyw będzie szerokokątny. Apple chce też zwiększyć ilość pikseli. Po to, aby móc m.in. łatwiej poprawiać zdjęcia programowo.

Apple iPhone XI 2019 rendery kiedy premiera iPhone Xr 2 iOS 13 beta
grafika.: Onleaks

W przypadku iOS 13 dowiadujemy się, że pojawi się ciemny motyw. Następnie mamy jakieś (niesprecyzowane) udoskonalenia obejmujące CarPlay. Potem Bloomberg wspomina o funkcjach specyficznych dla iPadów. Ma pojawić się przeprojektowany ekran początkowy czy prostsze zarządzanie plikami. Raport mówi też o pracy z aplikacjami w sposób zbliżony do stron internetowych uruchamianych w przeglądarce, czyli zapewne na kartach.

iPhone 2019 i iOS 13 dopiero we wrześniu

Spodziewamy się, że Apple zaprezentuje iPhone’y na 2019 rok dopiero we wrześniu tego roku. Wtedy też odbędzie się publiczna premiera iOS 13. Wcześniej, bo pewnie w czerwcu, system zostanie zaprezentowany i zaraz po tym ruszą publiczne beta testy. Jednak na stabilną wersję trzeba będzie poczekać kilka miesięcy dłużej.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło: Bloomberg

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij