Udostępnij
Tweetnij

Google Chromecast ze zmianami w interfejsie Ambient Mode

Google Chromecast ma w sumie niewiele zmian, dlatego najprostsze łatwo zauważyć. Jest tak i tym razem. Choć wielu użytkowników z pewnością tego nie zauważy, pojawiły się z miany w interfejsie użytkownika w Ambient Mode. Nie są one duże. Chodzi jedynie o przesunięcie logo, a także o zmianę czcionki z Roboto na Google Sans.

Google Chromecast już od jakiegoś czasu testował nowe zmiany. Nie są one jednak obszerne. Większość z użytkowników pewnie ich nie zauważy. Pojawiło się jednak kilku, którzy spostrzegli bardzo małe modyfikacje w interfejsie Ambient Mode.

Google Chromecast to jeden z najpopularniejszych gadżetów tej firmy, umożliwiający użytkownikom przesyłanie treści z telefonów lub komputerów do telewizora. Większość ludzi prawdopodobnie nawet tego nie zauważy, ale czcionka Google Sans całkowicie zastępuje Roboto jako krój pisma używany do zegara, pogody i innych informacji. Nazwa urządzenia Chromecast znajduje się teraz w prawym górnym rogu.

google chromecast

Google Chromecast ze zmianami już dostępny do pobrania

Nie ma różnic funkcjonalnych, to tylko powierzchowna zmiana. Wygląda jednak znacznie lepiej niż dotychczas. Jest bardziej zgodny z tym, co widzimy na ekranie blokady Pixel lub wielu innych produktach, które niedawno przyjęły Google Sans. Najnowsza wersja jest już dostępna. Jeżeli jeszcze nie widzicie zmian, warto zaktualizować firmware Chromecasta.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z grudnia

Źródło: Android Police

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij