Udostępnij
Tweetnij

iOS 13 już testowany na iPhone’ach i iPadach. Plany Apple ujawniają logi serwisów

iOS 13 to nadchodzący system dla iPhone’ów i Padów, który w wersji beta zostanie zaprezentowany na WWDC 2019. Tymczasem Apple już testuje wewnętrznie iOS 13 beta, a plany firmy ujawniają logi serwisów. Macrumors dostrzegł na swojej stronie wejścia z urządzeń, na których Apple już prowadzi testy nowego oprogramowania.

iOS 13 beta zostanie udostępniony tuż po keynote otwierającym konferencję WWDC 2019, którą Apple zapewne zorganizuje w czerwcu tego roku. To nowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, którą wszystkim użytkownikom firma udostępni we wrześniu. Tymczasem prace nad systemem trwają w najlepsze. Ujawniają to logi serwisów branżowych.

Macrumors dostrzegł we własnych logach wejścia z urządzeń Apple z iOS 13 beta już w październiku. Przez kolejne dwa miesiące było ich coraz więcej. Pod koniec grudnia ich widoczność zaczęła maleć. Co spowodowane było przerwą świąteczną i testowane iPhone’y oraz iPady pewnie pozostały w siedzibie firmy z Cupertino.

iOS 13 beta kiedy aktualizacja Apple iPhone

Apple w iOS 13 beta wprowadzi na iPhone’ach nowy ekran początkowy

iOS 13 beta wprowadzi na iPhone’ach zupełnie nowy ekran początkowy, który zostanie przeprojektowany. Takie plany zakładano już z myślą o „dwunastce”, ale potem zdanie zmieniono i cel przełożono na kolejny rok. Wiele osób wypatruje także trybu ciemnego, ale czy ten się pojawi? O tym przekonamy się z czasem.

Testowa wersja iOS 13 zostanie udostępniona w wersji beta zaraz po WWDC 2019. Potem przez kilka kolejnych miesięcy Apple będzie prowadziło publiczne testy. Wszyscy użytkownicy iPhone’ów oraz iPadów powinni otrzymać uaktualnienie wczesną jesienią. Zapewne, jak co roku, nastąpi to we wrześniu.

Przeczytaj także: AirPods – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij