Udostępnij
Tweetnij

Apple rozszerza program wymiany iPhone’ów Xr i Xs na inne państwa

iPhone Xr i Xs prawdopodobnie nie sprzedaj ą się tak dobrze, jakby chciało tego Apple. Firma z Cupertino już wcześniej uruchomiła program wymiany w Stanach Zjednoczonych. Teraz akcja rozszerzana jest na kolejne rynki. Apple celuje z akcją także w kraje europejskie i zapewne wierzy, że to pomoże zwiększyć sprzedaż nowych iPhone’ów.

Apple ma problem ze sprzedażą iPhone’ów Xr i Xs na takim poziomie, jak początkowo zakładano. Oczywiście, nowe telefony z iOS idą w milionach sztuk, ale gigant z Cupertino i tak celował z prognozą na lepsze wyniki. Dlatego uruchomiono programy wymiany, gdzie oddając starego smartfona można liczyć na zniżkę. Akcję rozszerzono o kolejne rynki.

iPhone Xr i Xs to smartfony, który nie są tanie. Program wymiany sprawia jednak, że przy ich zakupie można zaoszczędzić. W Stanach Zjednoczonych nawet do 350 dolarów, w momencie oddawania w rozliczeniu modelu X. Teraz akcja dostępna jest także w Australii, Kanady, Chinach, Hong Kongu, Japonii, Makau, Tajwanie, Austrii, Belgii, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Holandii, Szwajcarii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii.

Apple iPhone XR program wymiany

W Polsce wspomniany program wymiany nie jest dostępny. Nasz rynek jest jednak traktowany przez Apple trochę po macoszemu. Poza tym, ceny iPhone’ów Xr i Xs nad Wisłą są naprawdę wysokie. U nas raczej taka akcja się nie pojawi. Ewentualnie, poprzez resellerów firmy z Cupertino, ale i to jest wątpliwe.

Program wymiany dla iPhone’ów Xr i Xs w części państw dostępny jest poprzez stronę producenta. W wybranych, jak Chinach, trzeba udać się do salonu Apple Store. Dopiero wtedy można oddać stary telefon w rozliczeniu przy zakupie nowego.

Przeczytaj także: AirPods – triki i sztuczki, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij