Udostępnij
Tweetnij

iPhone Xs, Xs Max i Xr z opcją kontroli głębi ostrości w nowej reklamie Apple

iPhone Xs, Xs Max i Xr są już dostępne na rynku. Smartfony te mają wiele ciekawych funkcji. Wśród nich jest między innymi opcja Depth Control, czyli innymi słowy kontrola głębi ostrości. Pozwala ona na dostosowywanie rozmycia tła na danej fotografii. Teraz wspomniana funkcja jest tematem najnowszej reklamy Apple poświęconej iPhone’om.

iPhone Xs, Xs Max oraz Xr to najnowsze modele smartfonów od Apple. Mają sporo funkcji, które nie są do końca jasne dla użytkowników. Firma postanowiła więc zareklamować niektóre z nich w swoich wideo. Najnowszy film skupia się na funkcji Depth Control dla wspomnianych telefonów, czyli kontroli głębi ostrości.

Depth Control, czyli inaczej kontrola głębi, to nowa funkcja dla iPhone’ów z 2018 roku. Pozwala ona dostosować rozmycie tła na zdjęciu zrobionym w trybie portretowym za pomocą przedniej lub tylnej kamery. Kontrola głębi jest dostępna po wybraniu opcji zdjęcia w trybie portretowym z aplikacji Zdjęcia. Następnie wybieramy przycisk Edytuj. Przy użyciu suwaka u dołu ekranu w regulujemy rozmycie.

iPhone Xs, Xs Max i Xr z nową opcją również przed zrobieniem zdjęcia

Mamy opcję od f/1.4, która oznacza maksymalne rozmycie i f/16, gdzie rozmycia nie ma. Kontrola głębi jest dostępna podczas edycji już zrobionego zdjęcia, a od wersji iOS 12.1 jest dostępna funkcja kontroli głębi w czasie rzeczywistym. Pozwala to na dostosowanie rozmycia jeszcze przed zrobieniem zdjęcia.

W przeszłości firma Apple często udostępniała podobne filmy, aby podkreślić możliwości związane z fotografowaniem oraz funkcje iPhone’a X. W nadchodzących tygodniach zobaczymy jeszcze kilka filmów poświęconych modelom iPhone XS, XS Max i XR, ponieważ Apple pomaga użytkownikom zapoznać się z nowymi funkcjami dostępnymi na urządzeniach z iOS.

Przeczytaj także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Tak go dodasz we własnym telefonie

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij