Udostępnij
Tweetnij

Apple zmienia stronę internetową poświęconą pracy w tej firmie

Apple postanowiło zmienić swoją stronę internetową poświęconą pracy w tej firmie. Ma to sprawić, by poszukujący pracy w firmie z Cupertino byli bardziej zachęceni do składania tam swojego CV. Nowa strona ma zmieniony interfejs i pojawia się na niej przede wszystkim nowe wideo skupiające się na pracownikach i ich możliwościach.

Apple postanowiło zachęcić nieco bardziej użytkowników do kierowania się do pracy w tej firmie. Stąd pomysł na całkowite przemodelowanie strony Praca w Apple. Teraz znajdziemy tam jeszcze więcej informacji oraz nowe wideo zwracające uwagę na to, jak pracuje się w tej firmie.

Strona internetowa zawiera teraz bardziej szczegółowe informacje na temat różnych zespołów. Na liście są następujące kategorie: sprzęt, oprogramowanie i usługi, projektowanie, operacje i dostawy, marketing, funkcje korporacyjne, sprzedaż i rozwój biznesu, handel detaliczny oraz wsparcie i serwis. Apple pokazało też kilku pracowników.

Apple motywuje do pracy również studentów

Nowa strona opisuje innowacyjne praktyki biznesowe firmy. Pokazuje środowisko pracy zespołowej, opisuje też korzyści dla pracowników. Ogólnie skupia się na zaletach pracy w tym zespole. Firma rozszerzyła również swoją sekcję dla studentów. Pojawiła się tam lista możliwości stażystów, studentów i absolwentów, począwszy od College Program.

Wspomniane wideo skupia się na innowacjach. Firma pokazuje tam kilku swoich pracowników opisujących swoje doświadczenia w pracy. Pracownicy mówią nie tylko o tym, jak się tam pracuje, ale również o tym, co dokładnie motywuje ich w tej pracy i jakie mają z niej korzyści. Wspominają także o swoich współpracownikach. Twierdzą, że ciągle dążą oni do perfekcji. Wideo dostępne jest w języku angielskim. Można jednak włączyć w nim polskie napisy.

Zobacz także: AirPods – triki. Sztuczki, które warto znać

Źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij